20.12.2013. 00:19
Šodien Rīgā un Daugavpilī tika aizvadītas Konstantīna Jerjomenko otrā sabraukuma posma pirmās spēles. Latvijas klubi cīņās ar Krievijas komandām nopietnu pretestību izrādīt nespēja.

Daugavpilī RABA tikās ar vienu no Krievijas spēcīgākajām vienībām "Tyumen". Lai arī pirmajā puslaikā komandas sniegums epizodiski bija labs, daudzās paviršības un pretinieku meistarība (īpaši izcēlās brazīlietis Ferao) uz turnīra tablo deva nospiedošu pārsvaru krieviem - 8:1. Vienīgos vārtus rīdziniekiem ar skaistu sitienu apakšējā stūrī guva Tjago Kubiks.

Otrajā puslaikā "Tyumen" ar aktīvu presingu neļāva RABA īsti tikt pāra centra līnijai, ātri vien panākot 10:1. Puslaika vidū Latvijas komanda beidzot prata nostabilizēt spēli, guva skaistus vārtus (atkal Tjagu) un ieguva tiesības izpildīt tiešo brīvsitienu no sešiem metriem, kuru gan realizēt nespēja. Tas gan izrādījās tikai mirkļa uzplaiksnījums un pēdējās desmit minūtēs atkal dominēja viesi, kuri guva vēl septiņus vārtus, uzstādot jaunu K.Jerjomenko piemiņas kausa rekordu - 17 gūti vārti.

Rīgā A apakšgrupas spēlē "Nikars" krietni sparīgāk pretojās Krievijas komandai "Sinara", tomēr aizķerties neizdevās - 2:6. Pēc pirmā puslaika tika zaudēts ar 0:2, tad vienu brīdi bija arī 0:3, taču Andrejs Šustrovs un Veve ar saviem gūtajiem vārtiem atgrieza intrigu spēlē. Gala vārds gan piederēja viesiem, kuri uzvaru noturēja.

Abas mūsu komandas savās grupās ieņem pēdējās vietas.