10.11.2017. 23:53

Baltkrievija sagādāja otro zaudējumu „Euro Ice Hockey Challenge” posma mājiniecei Francijai, pārspējot komandu papildlaikā ar 3:2. Jau pirmajā trešdaļā Maskavas CSKA uzbrucējs Stefāns Da Kosta un Grenobles „Bruleurs de Loups” aizsargs Olivjē Malka panāca 2:0, taču vēlāk trīs pēc kārtas ripas ielidoja Francijas izlases vārtos un Baltkrievijas komandas svinēja pirmo uzvaru turnīrā. Rītdien Francija spēlēs pret Latvijas izlasi.

Pirmajā Vācijas kausa spēlē tikās ASV un Slovakija. Katrā no periodiem tika gūti vieni vārti, bet uzvaru ar 2:1 izcīnīja Slovākija. Pirmajā trešdaļā rezultātu atklāja „Banska Bystrica” uzbrucējs Patriks Lampers, bet otrajā slovāku pārsvaru dubultoja vēl viens spēlētājs no Slovākijas čempionāta – Mareks Hovorka. Vienīgos vārtus ASV labā guva Elvja Merzļikina komandas biedrs, aizsargs Bobijs Sanguineti.

Kamēr pirmā Krievijas valstsvienība neveiksmīgi spēlē Eirotūrē, kaimiņzemes Olimpiskā jeb otrā izlase sagrāva Vāciju ar 8:2. Septiņi spēlētāji nopelnījuši pa diviem punktiem, bet divus vārtus guva Sanktpēterburgas SKA uzbrucējs Jevgeņijs Ketovs. Vācijas komandā ar vārtiem atzīmējās divi valsts čempionāta spēlētaji - Daniels Pietta un Brents Radeke.

Austrijā notiekošajā pārbaudes turnīrā Norvēģija piekapās Dānijai ar 0:2. Abus vārtus uzvarētāju komandā guva Helsinku „Jokerit” aizsargs Jespers Jensens. Citā mačā mājinieki sagrāva Dienvidkoreju ar 8:3. Ar „hat-trick” atzīmējās Manuels Ganaels no Klagenfurtas KAC, bet 1+3 „99ers” uzbrucējam Danielam Vogeram.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301