07.12.2017. 22:36

Krievijas Augstākajā līga Krasnojarskas „Sokol” ar 3:0 pārspēja „Ryazan”. Vienus vārtus uzvarētāju labā guva Artūrs Ozoliņš, kuram tie bija astotie sezonā. Laukumā pavadītajās 17:31 minūtēs uzbrucējs četras reizes meta pa vārtiem. Šosezon Ozoliņš aizvadījis 30 mačus, kuros guvis 20 (8+12) punktus.

Nikolajs Jeļisejevs guva vārtus „Tsen Tou” zaudētajā mačā pret Ņeftekamskas „Toros” ar 3:4. Uzbrucējs pavadīja laukumā 19:30 minūtes, maču pabeidzot ar -1. Cits Latvijas pārstāvis, Ēriks Ševčenko punktus neguva, pavadot uz ledus visvairāk laika – 23:07 minūtes, arī nopelnot negatīvu lietderību -1. Jeļisejevs aizvadījis 13 spēles VHL, gūstot piecus vārtus un sešas reizes rezultatīvi piespēlējot partneriem, bet Ševčenko guvis vienus vārtus un atdevis trīs piespēles.

Leonīda Tambijeva trenēta Sanktpēterburgas „Dynamo” ar 3:0 apspēlēja Tjumeņas „Rubin”, saglabājot pirmo vietu VHL turnīra tabulā. Šī bija 25. uzvara 31 spēlē. Sezonas sākumā komanda spēlēja arī galvenā trenera dēls Kirils Tambijevs, kurš tagad pārstāv citu līgas komandu – Karagandas „Saryarka”, kurā spēlē arī Edgars Siksna.

Baltkrievijas ekstralīgā Žlobinas „Metallurg” ar 1:3 piekāpās Grodņas „Neman”. Laurim Bajarunam tā bija ceturtā spēle „Metallurg” rindās, šoreiz tā tika aizvadīta bez punktiem, bet iepriekšējos trīs mačos uzbrucējs sakrājis astoņus (2+6) punktus. Citā spēlē „Gomel” ar 2:0 pieveica Minskas „Yunost”. Edijs Brahmanis vārtus neguva, bet sezonas laikā deviņas reizes sarūgtinājis pretinieku vārtsargus.

Zviedrijas čempionātā „Orebro” papildlaikā piekapās „Red Hawks” ar 4:5. Rodrigo Ābols nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu sezonā, asistējot vienā no vārtu guvumiem. Lai to izdarītu, uzbrucējam vajadzēja 21 spēli.