08.10.2015. 16:30
Pēc izcīnītā pirmā panākuma ''Aldaris'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē pret ''Jēkabpili'' (78:73) basketbola kluba ''Jelgava'' aizsargs Mārtiņš Šteinbergs atzina, ka komanda uzvarētājā cīņā spējusi izmantot tās lielākos trumpjus – metienu precizitāti un ātrumu.

25 gadus vecais un 191 centimetru garais aizsargs Mārtiņš Šteinbergs aizvadīja sekmīgu spēli - laukumā pavadītajās 28 minūtēs guva 11 punktus (2p. – 1/1, 3p. – 3/5), pārtvēra divas bumbas un izcīnījas divas atlekošās bumbas.

''Patīkami uzvarēt, taču nevar krist eiforijā. Ir tikai sezonas sākums un aizvadītas divas spēles. Šo uzvaru neuzskatu kā pārsteigumu. Brīvie un precīzie metieni no dažādām distancēm deva plānoto pienesumu rezultātā. Šajā spēlē gan nespējām realizēt pietiekami daudz ātros uzbrukumus, jo bieži vien zaudējām cīņu pie sava groza. Taču spējām kontrolēt maču lielāko tā daļu un uzvarēt. Pats gan savu sniegumu vērtēju kā viduvēju. Ir nianses, kas manā spēlē noteikti ir jāuzlabo,'' tā pēc spēles pats basketbolists.

''Patīkami,ka treneris uzticas. Trāpīju lielāko daļu savus raidītos metienus, tādēļ nopelnīju vairāk minūtes laukumā. Šajā spēlē manu atrašanās ilgumu laukumā arī daudz ietekmēja tas, ka vairāki komandas biedri bija spiesti pamest laukumu piezīmju normas dēļ,'' noslēgumā piebilst Šteinbergs.

Nākamo spēli BK ''Jelgava'' aizvadīs jau sestdien pulksten 17:00 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pret ''Barons/LDz''.

Izmantotie resursi:Basketbola klubs "Jelgava" |...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009