21.03.2015. 18:00
SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionāta otrās spēļu kārtas mačā "Jelgava" savā laukumā cīnījās neizšķirti ar "Skonto" futbolistiem. Mača izskaņā mājniekus mazākumā atstāja Oļegs Malašenoks, tomēr viesi to nespēja izmantot.

Skontiešiem šodien nācās iztikt bez iepriekšējās sezonas labākā vārtu guvēja Vladislava Gutkovska, kurš devies atrādīties Anglijas premjerlīgas klubam “Everton”, tāpat arī malā tika atstāts Vitālijs Smirnovs, Mindaugs Kalonas un Edgars Jermolajevs, kurš aizvadīja nevisai pārliecinošu spēli pret FK Liepāja, bet pamatsastāvā izgāja Mārtiņš Milaševičs. Savukārt "Jelgava" rindās laukumā devās Rustams Sosranovs, bet Arta Jaudzema vietā spēlēja Oļegs Malašenoks.

Pirmais puslaiks iesākās ļoti mierīgi, bez bīstamiem momentiem un lielākoties cīņa norisinājās laukuma vidusdaļā, Turpinājumā spēlē aktīvi nenācās iesaistīties ne Kasparam Ikstenam, ne Germanam Māliņam un pirmās 45 minūtes tika aizvadītas ļoti neizteiksmīgā zīmē. Puslaika izskaņā spēle pēc Artūra Pallo pārkāpuma pret Dariušu Latku kļuva agresīvāka. Mirkli vēlāk polis atmaksāja bijušajam "Metta/LU" spēlētājam, bet mača 40.minūtē pirmo reālo vārtu gūšanas epizodi izveidoja mājnieki, kad ne pārāk veiksmīgi nospēlēja Germans Māliņš, ar grūtībām tiekot galā ar Kenedija Eribas ne pārāk spēcīgo raidījumu. Tomēr pēc pirmā puslaika komandas uz ģērbtuvēm devās pie vienāda rezultāta 0:0.

Otrais puslaiks pretēji spēles sākumam iesākās samērā aktīvi un agresīvi, komandām vairāk domājot par uzbrukumu, nevis savu vārtu drošību. 67.minūtē Kenedijs Eriba netālu no sava soda laukuma nopelnīja pavisam nevajadzīgu noteikumu pārkāpumu pret Artjomu Osipovu, taču Igora Kozlova raidītā bumba lidoja Jelgavas spēlētāju mūrī. Pēc īsa brīža abu komandu galvenie treneri izdarīja pa vienai spēlētāju maiņai. Attiecīgi "Jelgava" rindās lakumu pameta Eriba, bet viņa vietu ieņēma Artis Jaudzems, savukārt "Skonto" - Mindaugs Kalons aizstāja Artjomu Osipovu. 15 minūtes pirms pamatlaika beigām labā sitiena pozīcijā nonāca Aleksejs Višņakovs, taču jelgavietis spēja laicīgi labot savu kļūdu, bloķējot sitienu. Mača izskaņā rupji ar elkoni nospēlēja Oļegs Malašenoks, saņemot sarkano kartīti. Tomēr rezultāts vairs nemainījās, un komandām nācās samierināties ar kaujiniecisku neizšķirtu.

Tas ļāvis "Jelgavai" tikt pie ceturtā punkta, bet "Skonto" vēl nav atradusi pareizo formulu, kā tikt pie pirmās uzvaras šosezon.

“Jelgava" – "Skonto" 0:0Noraidījumi: MalašenoksBrīdinājumi: Usanovs, Latka, Redjko, Bērenfelds, Pallo,Jelgava: Ikstens, Ošs, Redjko, Freimanis, Diallo, Temistokleuss, Bogdaškins, Latka, Eriba (Jaudzems 71’), Malašenoks, Sosranovs (Kārkliņš 85').Skonto: Māliņš, Rode, Osipovs (Kalons 71’), Timofejevs, Usanovs, Maharadze, Kozlovs, Pallo, Višņakovs, Milašēvičs, Bērenfelds.Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs