10.06.2014. 21:03
SMScredit.lv Virslīgā uzvaru pār "Daugavpili" izcīnījusi "Jelgava" (1:0). Vienīgos vārtus pēc Oļega Malašenoka piespēles guva Vladislavs Kozlovs.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgi. Jelgava daudz kļūdījās laukuma vidusdaļā un līdz ar to nespēja izveidot neko bīstamu pie pretinieku vārtiem. "Daugavpils" vairāk darbojās uz pretuzbrukumiem, izveidojot pāris momentus un šajā rādītājā ar Jelgavu esot vienādās pozīcijās. Tiesa, neviens patiešām bīstams moments neradās nevienai no komandām.

"Jelgavas" spēlētāji bieži viens otram pārmeta pieļautās kļūdas un spēkus tērēja arī asās sarunās savā starpā. Otrajā puslaikā "Jelgava" svaru kausus nosvēra savā labā un pārņēma iniciatīvu savā pusē, kas puslaika otrajā pusē vainagojās ar vārtu guvumu. Vārtus pēc Oļega Malašenoka piespēles guva Vladislavs Kozlovs ar sitienu no soda laukuma robežas. Malašenoks labi nospēlēja,ielaužoties soda laukumā un laicīgi soda laukuma otrā pusē atrada Kozlovu.

Puslaika turpinājumā "Jelgava" turpināja spēli uzturēt laukuma vidū, vai pretinieku laukuma pusē, un, lai gan "Daugavpils" vēl mēģināja izveidot pāris uzbrukumus, spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:0 "Jelgavas" labā.

Kozlovam šie bija septītie vārti šajā Virslīgas sezonā, bet "Jelgava" guvusi septīto uzvaru 14 spēlēs, kopvērtējumā gan saglabājot piekto vietu. Savukārt "Daugavpils"

"Jelgava" - "Daugavpils" 1:0 (0:0)Vārti: Kozlovs 75`Jelgava: Ikstens, Ošs, Kozlovs (Daņilvos 85`), Žuļevs (Pētersons 58`), Malašenoks, Redjko, Freimanis, Bogdaškins, Bespalovs (Medeckis 64`), Lazdiņš, PetrenkoDaugavpils: Čižovs, Ostrovskis (Komarovs 82`), Klimaševičs, Litvinskis, Kinovaki, Bovins, Rjotaru, Dobratuļins, Tarasovs, Sokolovs, Jamazaki (Murdasovs 66`)Brīdinājumi: Litvinskis 67`Galvenais tiesnesis:Andris Treimanis