21.05.2014. 07:34

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā ziņots, Latvijas kausa izcīņas finālā trešdien pie uzvaras savā mājas stadionā tika «Jelgavas» futbolisti, kas pēcspēles sitienu sērijā pārspēja «Skonto» un otro reizi kluba vēsturē tika pie šīs trofejas. Spēles pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās bezvārtu neizšķirti 0:0, bet pēcspēles sitienu sērijā jelgavnieki bija pārāki ar 5:3.

«Mums šis turnīrs bija garš, jo to sākām jau pērn. Neviena spēle nebija viegla,» pēc cīņas izteicās «Jelgavas» galvenā trenera asistents Sergejs Golubevs. «Laikam šādās cīņās nemākam vienkārši uzvarēt. Bieži mums ir nepieciešami trilleri. Komanda bija ļoti gatava, sākot no vārtsarga līdz visiem pārējiem.»

«Kad zaudējām Ziemas kausa izcīņas finālā tieši pret «Skonto», nosmējāmies, ka «vasaras» kausā gan viņus «paņemsim»,» piebilda treneris. «Pagaidām vēl nedomājam, vai pirms starta UEFA Eiropas līgā pastiprināsimies. Dodamies uz priekšu soli pa solim.»

«Spēle bija grūta. «Skonto» ir laba komanda, bet mums paveicās vairāk,» piebilda jelgavnieku pussargs Artis Lazdiņš, kurš tika atzīts par spēles labāko futbolistu.

«Bija cieņas pilna spēle. Neviens negribēja zaudēt. Šoreiz mums nepaveicās, bet dzīve turpinās. Pretenziju pret spēlētājiem mums nav. «Jelgava» šodien bija spēcīgāka,» pauda «Skonto» galvenā trenera palīgs Mihails Miholaps.

«Jelgava» Latvijas kausa finālā iepriekš vienīgo reizi bija spēlējusi 2010. gadā, kad arī spēja triumfēt, bet «Skonto» titulu ieguvusi astoņas reizes, bet kopš 2002. gada tas izdevies tikai vienu reizi - pirms diviem gadiem.

«Skonto» ar «Jelgavu» pirmo reizi Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionāta ietvaros šosezon savā starpā tikās aprīlī, kad Rīgas klubs tika pie uzvaras ar 3:0.

Virslīgas čempionāta kopvērtējumā pašlaik «Skonto» ar 24 punktiem desmit spēlēs ieņem otro vietu, bet «Jelgava» ar 17 punktiem ir piektā. 

Iepriekš trīs gadus pēc kārtas kausa izcīņas finālā spēlēja «Liepājas metalurga» klubs, kas allaž piedzīvoja zaudējumus - 2011. un 2013. gadā pret «Ventspils» komandu, bet 2012. gadā pret «Skonto».Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties