01.07.2016. 00:08
UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā spēlē 'Jelgava" guva trīs vārtus pirmajā puslaikā un ar 3:2 izbraukumā pieveica Islandes vicečempioni "Breidablik". Vārti un divas piespēles Mindauga Grigaraviča kontā.

"Jelgava", kas pēc neveiksmīgā sezonas sākuma izcīnīja Latvijas kausu un uzvarējusi četrās no pēdējām piecām spēlēm, vadībā izvirzījās desmitajā minūtē, kad pēc Mindauga Grigaraviča piespēles precīzu sitienu izdarīja Gļebs Kļuškins - 1:0. Tiesa, pēc trim minūtēm laukuma saimniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Pēc Džonatana Glena sitiena glāba vārtu konstrukcija, tomēr Daniels Bambergs bija īstajā vietā un īstajā laikā.

Vēl vienu labu izdevību garām palaida Kļuškins, kurš sita garām, taču 33. minūtē "Jelgava" atgriezās vadībā - 2:1. Pēc pirmā Grigaraviča stūra sitiena japāņa Rotaro Nakano raidījums tika bloķēts, un tādā veidā izdevās tikt pie vēl viena stūra. Otrajā mēģinājumā labākais pretinieku soda laukumā bija Valērijs Redjko, kurš izvirzīja Latvijas klubu vadībā.

Grigaraviča lieliskais puslaiks vēl nebija galā, jo 44. minūtē viņš dubultoja jelgavnieku pārsvaru - 3:1 pret Islandes vicečempioni "Breidablik". Ja pirmais puslaiks bija ļoti rezultatīvs, tad nākamajā līdz vienīgajiem vārtiem bija jāgaida ļoti ilgi. Kompensācijas laika sestajā minūtē pēc stūra sitiena izcēlās Olivers Sigurjonsons, kurš panāca 2:3, un tūdaļ atskanēja tiesneša svilpe par mača beigām.

Tādējādi "Jelgava" guva panākumu ar 3:2, un atbildes spēlē, kas norisināsies pēc nedēļas, Latvijas klubam der minimāls zaudējums, ja vien sāncenši negūs vairāk par trim vārtiem.

Breidablik - Jelgava 2:3 (1:3)Vārti: Bambergs 13' Sigurjonsons 90+6' - Kļuškins 10' Redjko 33' Grigaravičs 44'Brīdinājumi: Bogdaškins 81' Nakano 83'"Jelgava": Ikstens, Freimanis, Diallo, Smirnovs, Redjko, Nakano, Lazdiņš, Kļuškins, Bogdaškins (Malašenoks 90'), Grigaravičs (Sorokins 78'), Turkovs (Siličs 70').

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa