19.06.2015. 20:57
SMScredit.lv Virslīgas vienīgajā spēlē šodien "Jelgava" savā laukumā cīnījās neizšķirti ar Jūrmalas "Spartaku" (1:1). Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja viesu futbolists Romāns Bespalovs, bet otrā puslaika beigās Oļegs Malašenoks panāca izlīdzinājumu.

Pēc mierīgām pirmajām minūtēm iniciatīvu pārņēma "Jelgava", kas radīja vairākus diezgan bīstamus momentus pie Pāvela Davidova sargātajiem "Spartaka" vārtiem. Labās pozīcijas tika Oļegs Malašenoks, Kenedijs Eriba un Valērijs Redjko, tomēr rezultāts netika atklāts. Jāpiebilst, ka mājinieki šovakar spēlēja bez aizsarga Ginta Freimaņa un pussarga Dariuša Latkas.

"Spartaks" tikai dažas reizes tika līdz Kaspara Ikstena vārtiem, taču ar to pietika, lai izvirzītos vadībā. 42. minūtē Jūrmalas komanda tika pie labas standartsituācijas iespējas, un bijušais "Jelgavas" futbolists Romāns Bespalovs ar izcili precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī atklāja spēles rezultātu (1:0).

Otrajā puslaikā jau pirmajās minūtēs jelgavnieki turpināja uzbrukt, un drīz vien pie Davidova vārtiem krita Malašenoks – mača galvenais tiesnesis gan nepiešķīra pendeli. Jelgavnieki gan turpināja meklēt variantus "Spartaka" laukuma pusē, un 82. minūtē pēc Eribas piespēles izlīdzinājumu panāca Malašenoks.

Spēles izskaņā abām komandām bija labas iespējas izraut uzvaru. 88. minūtē Romāns Mickevičs apspēlēja divus jelgavniekus, tomēr viņa sitiens lidoja pāri vārtiem, bet minūti vēlāk Daniils Ulimbaševs pēc mājinieku rupjas kļūdas aizsardzībā nesavaldīja bumbu izgājienā pret Ikstenu. Pēc tam uz maiņu nākušais "Jelgavas" futbolists Artis Jaudzems nonāca labā sitiena pozīcijā, tomēr izvēlējās atdot piespēli. Rezultāts palika nemainīgs – spēle noslēdzās ar neizšķirtu (1:1).

Jelgava - Spartaks 1:1 (0:1)Vārti: Malašenoks 82' - Bespalovs 42'Brīdinājumi: Bulvītis 14', Ulimbaševs 44', Mickevičs 67', Davidovs 72'Jelgava: Ikstens, Redjko, Sosranovs, Bogdaškins, Malašenoks, Diallo, Gubins, Musa (Kiriļins 46'), Eriba, Ošs, Kļuškins (Kārkliņš 77', Jaudzems 88').Spartaks: Davidovs, Bulvītis, Mežs, Šlampe, Bespalovs, Maksimenko, Ulimbaševs, Tufors, Mickevičs, Vivakva (Stuglis 52'), Punculs (Mena 90').Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs.