08.12.2012. 21:37
Pēc divu maču izlaišanas ar gūtiem vārtiem Somijas spēcīgākās hokeja līgas - «SM liiga» - komandas Lāpenrantas «SaiPa» rindās sestdien atgriezās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Jekimovs, palīdzot savai vienībai ar 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā uzvarēt Oulu «Karpat» vienību.

Jekimovs guva savas komandas trešos vārtus mačā, kad otrās trešdaļas 17.minūtē panāca neizšķirtu 3:3.

Latvietis darbojās savas komandas ceturtajā maiņā, laukumā pavadīto 14 minūšu un desmit sekunžu laikā veicot četrus metienus pa vārtiem un iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šajā sezonā aizvadītajās 28 spēlēs Jekimovs izcēlies ar deviņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, kā arī iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Čempionāta kopvērtējumā «SaiPa» ar 55 punktiem 31 mačā ieņem trešo vietu.

Kā ziņots, Jekimovs «SaiPa» vienības sastāvā spēlē jau otro sezonu. Pagājušajā sezonā Lāpenrantas komandai neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs. Savukārt Jekimovs pagājušajā sezonā 43 aizvadītajās spēlēs guva septiņus vārtus un izpildīja 13 rezultatīvas piespēles.