03.10.2017. 23:15

Trīs zaudējumu sēriju pārtrauca Frederikshāvnas "Hawks", kas viesos ar 7:3 sagrāva citu Dānijas "Metal" līgas pastarīti - Herlevas "Eagles".

"Hawks" uzbrucējs Roberts Jekimovs šajā spēlē pa pretinieku vārtiem izdarīja trīs metienus, no kuriem viens bija arī rezultatīvs, latvietim 49. minūtē panākot 7:3 savas komandas labā.

Vakara otrajā mačā "SønderjyskE" rezultatīvā cīņā ar 8:5 apspēlēja Hvidovres "Fighters". Zaudētājiem trīs metieni, kā arī viena rezultatīva piespēle (palīdzot panākt rezultātu 2:5) 17 gadus vecā latviešu izcelsmes Dānijas hokejista Viktora Čubara rēķinā.

Gan Frederikshāvnas "Hawks", gan Hvidovres "Fighters" atrodas turnīra tabulas lejasdaļā - attiecīgi devītajā un 11. pozīcijās.

Savstarpējo spēli aizvadīja četru Latvijas hokejistu pārstāvētie Francijas "Saxoprint Magnus" līgas klubi. Uzbrucēju Rolanda Vīgnera un Artūra Ševčenko Milūzas "Scorpions" viesos neatstāja nekādas cerības aizsargu Edmunda Augstkalna un Edgara Dīķa "Strasbourg" - 5:1.

Spēles 49. minūtē vienīgos "Strasbourg" komandas vārtus guva Edmunds Augstkalns, kurš tobrīd samazināja rezultāta starpību līdz 1:3. Milūzas komandas sastāvā uzvaras vārtu guvumā rezultatīvi asistēja Rolands Vīgners.

Aizvadītajās astoņās spēlēs "Strasbourg" joprojām ir palikusi bez punktiem, ieņemot 12. vietu, kamēr Milūzas "Scorpions' ar astoņiem punktiem atrodas desmitajā pozīcijā.

Augsburgas "Panthers" izlaida otrās trešdaļas vidū iegūto 3:0 pārsvaru un mača beigās ar 3:5 mājās piekāpās Švenningeras "Wild Wings" vienībai.

Zaudētājiem otrajā maiņā spēlēja Arvīds Reķis, kurš ar rezultativitāti vai noteikumu pārkāpumiem neizcēlās. Augsburgas "Panthers" ar deviņās spēlēs izcīnītiem 12 punktiem DEL līgas tabulā dala 7.-10. pozīciju.

Visbeidzot Krievijas Augstākajā līgā (VHL) trīs neveiksmju sēriju pārtrauca turnīra vicelīdere Almetjevskas "Neftyanik", kura ar 2:1 uzveica Orskas "Yuzhniy Ural".

"Neftyanik" rindās 12:34 minūtes laukumā pavadīja aizsargs Eduards Hugo Jansons, kurš ar rezultativitātes punktiem vai noraidījumiem spēles protokolā neizcēlās.

Izmantotie resursi:metalligaen.dkВысшая хоккейная лига - Официальный сайт

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222