09.10.2015. 23:49
Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi aizvadījuši spēles savu valstu čempionātos. Pie diviem vārtu guvumiem attiecīgi Dānijā un Polijā tika Roberts Jekimovs un Edgars Cgojevs.

Vācijā jau sesto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Herberta Vasiļjeva pārstāvētais Krēfeldes "Pinguine", kas izbraukumā ar 2:6 zaudēja Ķelnes "Haie". Vasiļjevs spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Krēfeldes komanda ar septiņiem punktiem deviņos mačos ieņem priekšpēdējo vietu 14 vienību konkurencē. Bullīšos uzvaru ar 4:3 pār Minhenes "Red Bull" svinēja Augsburgas "Panther". Arvīds Reķis spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šveicē zaudējumu piedzīvoja "Lugano", kas ar Elvi Merzļikinu vārtos viesos ar 1:3 piekāpās "Bern". Merzļikins atvairīja 20 no 23 metieniem. Tikmēr "Tigers" ar Ivaru Punnenovu rezervē ar 5:2 izbraukumā apspēlēja "Biel". Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Roberts Jekimovs, kurš palīdzēja Gentoftes "Stars" ar 3:2 savā laukumā pārspēt Olborgas "Pirates". Jekimovs 19. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, bet 26. minūtē piedalījās arī komandas otrajā vārtu guvumā (2:1). Abi vārti tika gūti vienādos sastāvos.

Minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0 svinēja Homutovas "Pirati", kas savā laukumā pārspēja Litvīnovas "Verva". Jēkabs Rēdlihs uzvarētāju rindās aizvadīja 14 minūtes un 49 sekundes, spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu, izpildīja trīs spēka paņēmienus, izdarīja vienu metienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Slovākijā notika uzreiz divi Latvijas spēlētāju komandu dueļi. Vienā no tiem "Pieštany" pārliecinoši ar 5:1 sakāva "Skalica". Uzvarētāju labā pie rezultatīvas piespēles un pozitīva lietderības koeficienta tika Edgars Brancis, savukārt Mārtiņš Gipters spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Pretinieku rindās Artūram Mickēvičam negatīvs koeficients -1, bet Kobam Jasam negatīvs koeficients -2.

Savukārt otrā duelī "Zvolen" ar 6:2 mājās sakāva "Poprad". Uzvarētāju rindās spēlēja Jānis Andersons, kuram divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients. Popradas sastāvā spēli ar neitrālu lietderības koeficientu pabeidza Lauris Bajaruns. Spēles devītajā minūtē pēc Bajaruna pārkāpuma tika pie soda metiena, taču to nerealizēja – rezultāts palika 0:0.

Vēl viens Latvijas spēlētāju duelis notika Polijā, kur Edgara Cgojeva un Kriša Lipsberga pārstāvētā Bitomas "Polonia" ar 5:2 pārspēja Artura Salijas "Sanok". Cgojevs spēlēja otrajā maiņā un izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem – 14. minūtē viņš vairākumā panāca 1:1, bet 30. minūtē vienādos sastāvos panāca jau 4:1. Lipsbergs bija trešajā virknējumā, bet Salija savā debijā tika iekļauts otrajā aizsargu pārī.

Somijas pēc spēka otrajā līgā uzvaru svinēja Kristapa Bazeviča "Hermes", kas izsēja divu ripu pārsvaru, taču bullīšos ar 3:2 pārspēja "Peliitat". Austrijā zaudējumu ar rezultātu 1:4 piedzīvoja Zinta Naura Zuševica Grācas "99ers", kas piekāpās Zalburgas "Red Bull". Zuševics tika pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta. Francijā "Morzine-Avoriaz" ar 2:3 zaudēja "Amiens". Edgaram Homjakovam trīs metieni un neitrāls lietderības koeficients, bet Deividam Sarkanim viens metiens un negatīvs koeficients -1.

Izmantotie resursi:Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, 09.10.2015...TMH Polonia Bytom - Ciarko PBS Bank STS Sanok -...Otteluseurantahokej.skHOKEJ.sk :: Slovenskį hokejovį Extraliga 10....SPIELmetalligaen.dkAlle DEL-Statistiken - DEL.orgGame | Swiss Ice Hockey FederationGame | Swiss Ice Hockey FederationAlle DEL-Statistiken - DEL.orgligue_magnus.stats.pointstreak.com