07.12.2012. 15:00

Divu šosezon vājāko KHL klubu spēle piektdienas pēcpusdienā norisinās Krievijas pilsētā Jekaterinburgā, kur vietēji Avtomobilist uzņem Rīgas Dinamo. Tiešraide vērojama Viasat Sport Baltic kanālā. Spēles 1.trešdaļā ar 1:0 vadībā atrodas Rīgas Dinamo.

Treneri šīs dienas mačam atkal pieteikuši sešus aizsargus un 13 uzbrucējus, un izmaiņas ir skārušas aizsardzības līniju, kurā ir izmainīti visi aizsargu pāri, kā arī šodien spēlēs Rodrigo Laviņš, bet īsi pirms spēles Kristaps Sotnieks ir aizstājis saslimušo Arvīdu Reķi. Vārtus šīsdienas spēlē sargās Mikaēls Tellkvists.

KHL regulārais čempionāts. 212.gada 7.decembris. Jekaterinburga, Uraļec arēna.

Jekaterinburgas Avtomobilist - Rīgas Dinamo 0:1 (0:1; 0:0; 0:0)

Vārti: 00:23 Džonsons (K.Rēdlihs) 0:1;

Vārtsargi: Jevgēņijs Lobanovs - Mikaēls Telkvists

Metieni: 0-0

Soda minūtes: 0-0

KHL ietvaros abas komandas kopumā tikušās septiņas reizes. Četrās uzvaru svinējuši Rīgas Dinamo, tai skaitā trīs pēdējās spēlēs.

Dinamo šo izbraukuma sēriju sāka pirmdien Čeļabinskā (1:3), bet trešdien cieta pamatīgu sagrāvi Magņitogorskā (2:7). Pēc mača ar Avtomobilist vēl priekšā viesošanās Minskā svētdien, bet tad sāksies decembra starptautisko spēļu pārtraukums.