01.02.2014. 16:46
Sestdien, 1. februārī, Latvijas basketbolistes un viņu pārstāvētie klubi sacenšas gan nacionālajos čempionātos, gan kausa izcīņas finālturnīros. Anetes Jēkabsone-Žogota un Jekaterinburgas UMGK spēlētājas pusfinālā pārspēja Kurskas "Dinamo", tādējādi iekļūstot Krievijas kausa izcīņas finālā.

Jekaterinburgas UGMK pirms diviem mēnešiem, 2013. gada 8. decembrī, piedzīvoja vienīgo zaudējumu Premjerlīgas pirmajā aplī, izbraukumā Kurskā atzīstot “Dinamo” komandas pārākumu ar rezultātu 93:100.

Sestdien “Urālu lapsas” parādīja pavisam citu sniegumu aizsardzībā, atļāva konkurentēm gūt tikai 53 punktus un pusfināla cīņā sakāva laukuma saimnieces ar rezultātu 75:53. UGMK pretinieces finālā būs Orenburgas “Nadezhda” basketbolistes, kuras pirmajā pusfinālā pārspēja Maskavas apgabala “Sparta&K” ar rezultātu 67:45. Jāpiebilst, ka Krievijas kausa ieguvējas automātiski garantē ceļazīmi uz Eirolīgu.

Anete Jēkabsone-Žogota, Silvija Domingesa un Evelīna Kobrina spēlē nepiedalījās ārzemnieču limita dēļ. Piecas leģionāru vietas aizpildīja Sandrine Gruda, Sjū Bērda, Enna Voutersa, Kendisa Pārkere un Daiena Taurasi, savukārt Dīnai Nolanai ir Krievijas pavalstniecība.

Pārkere spēli pabeidza ar “double-double”, 17 punktiem pievienojot 13 atlēkušās bumbas. Gruda atzīmējās ar 16 punktiem, Taurasi 14 punktus papildināja ar piecām atlēkušajām bumbām un piecām piespēlēm, bet Voutersa sameta 10 punktus.Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties