13.06.2015. 20:13
Anete Jēkabsone-Žogota sestdien, 13. jūnijā, kļuva par pirmo Latvijas valstsvienības basketbolisti, kura guvusi vairāk nekā 1000 punktus FIBA rīkotajos izlašu turnīros.

Aizsardze trešajā ceturtdaļā iesāka izšķirošo Latvijas izrāvienu pret Lielbritāniju. Viņas 12 gūtie punkti palīdzēja sarkanbaltsarkanajām īstenot 23:11 ofensīvu, pirms pēdējām desmit minūtēm panākot 11 punktu pārsvaru – 49:38. Turpinājumā sekoja uzvara ar rezultātu 67:58.

Anete Jēkabsone-Žogota aizvadīja 59. spēli FIBA rīkotajos valstsvienību turnīros un sasniedza 1000 gūto punktu robežu. Aizsardzes rēķinā tagad ir 1001 punkts. Valstsvienības kreklā Jēkabsone-Žogota 127 spēlēs pavisam guvusi 2124 punktus.

Uzbrucēja Gunta Baško-Melnbārde sestdien izcēlās ar 18 punktiem, tai skaitā sameta astoņus punktus spēles izskaņā. Valstsvienības pieredzējušākā basketboliste 165 spēlēs guvusi 1577 punktus, tai skaitā FIBA turnīros 71 spēlē atzīmējusies ar 774 punktiem.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933