07.11.2015. 20:49
Latvijas basketbolistes un treneri sestdien, 7. novembrī, turpināja cīņas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. Anete Jēkabsone-Žogota uzbruka ar vairāk nekā 80% precizitāti, sekmējot Kurskas “Dynamo” uzvaru pār Maskavas MBA vienību.

Gundara Vētras, Mārtiņa Zībarta un Ērika Visocka trenētās Kurskas “Dynamo” basketbolistes (5-1, #2) zaudēja pirmo puslaiku pret Maskavas MBA vienību (2-4, #6), taču otrajā puslaikā sameta par 25 punktiem vairāk nekā pretinieces – 85:62 (18:24, 25:21, 26:4, 16:13).

Latviešu zvaigzne Anete Jēkabsone-Žogota parādīja izcilu precizitāti. Aizsardze 17:29 minūtēs guva 12 punktus (2p 3/4, 3p 2/2), izcīnīja divas bumbas aizsardzībā, pārķēra vienu bumbu, četras reizes kļūdījās, saņēma vienu piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu un ieguva labāko +/- rādītāju 23.

Jēkabsone-Žogota pirmajās četrās Eirolīgas kārtās iemetusi visvairāk tālmetienu, realizējot 13 no 28 mēģinājumiem. Premjerlīgā viņa no perimetra uzbrūk retāk, taču trāpa vēl biežāk. Anete piecās spēlēs iemetusi 11 no 18 trīspunktniekiem, summā realizējot 61,1% metienu.