04.10.2014. 00:32
Anete Jēkabsone-Žogota piektdien, 3. oktobrī, guva 21 punktu, bet Kurskas "Dynamo" basketbolistes uzvarēja Baltkrievijas komandu "Cmoki Minsk" ar rezultātu 72:41. Dita Liepkalne un "Bembibre" piedzīvoja neveiksmi Kastīlijas-Leonas kausa izcīņas pusfinālā.

Gundara Vētras, Mārtiņa Zībarta un Ērika Visocka trenētā komanda 3.-5. oktobrī sacenšas Kurskas gubernatora kausa izcīņā. Pirmajā spēlē Kurskas “Dynamo” pārspēja Baltkrievijas vienību “Cmoki Minsk” ar rezultātu 72:41 (12:14, 15:2, 21:10, 24:15).

Anete Jēkabsone-Žogota otrās ceturtdaļas sākumā iemeta trīs tālmetienus pēc kārtas, sākot galveno Kurskas izrāvienu. Aizsardze debijas spēlē “Dynamo” sastāvā guva 21 punktu un izcīnīja trīs bumbas zem groziem. Jevgeņija Beļakova 17 punktiem pievienoja astoņas atlēkušās bumbas.

Sestdien Kurskas “Dynamo” sacentīsies ar Vidnojes “Sparta&K” komandu, savukārt “Cmoki” spēlēs pret Vologdas “Chevakata” basketbolistēm.

Turnīra pusfinālā “Embutidos Pajariel Bembibre” zaudēja Salamankas “Perfumerias Avenida” spēlētājām ar rezultātu 61:66 (17:18, 21:20, 13:12, 10:16). Jāpiebilst, ka pavasarī “Bembibre” basketbolistes pirmo reizi kvalificējās Spānijas čempionāta “play-off” spēlēm, pusfinālā atzīstot tieši Salamankas pārākumu.

Dita Liepkalne laukumā devās starta piecniekā, 16:26 minūtēs guva četrus punktus (2p 2/3, 3p 0/1), saņēma četras personiskās piezīmes, izcīnīja divas bumbas zem groziem un pārķēra vienu bumbu.

Izmantotie resursi:БК "Динамо" г.Курск - официальный сайтКурское «Динамо» стартовало в Кубке губернатора...Baloncesto FEB - Federacion Española de...