13.06.2014. 08:24
Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) spēlē šonakt Latvijas basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota palika bez punktiem, bet viņas pārstāvētā komanda Fīniksas "Mercury" ar 95:96 piekāpās Konektikutas "Sun".

Mača liktenis izšķīrās pašās tā beigās. Nepilnas trīs minūtes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām "Sun" basketbolistes nonāca vadībā ar +7 (94:87), tomēr "Mercury" pārsvarā ar soda metienu palīdzību pietuvojās līdz -1 (95:96). Fīniksas basketbolistēm 25 sekundes līdz spēles beigām izdevās atgūt bumbu, bet Kendisa Duprī un Britnija Grainere neizmantoja savas iespējas izraut uzvaru.

"Sun" panākumu ar 22 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm sekmēja saspēles vadītāja Aleksa Bentlija, bet Duprī Fīniksas sastāvā bija labākā ar 21 punktu un 10 atlēkušajām bumbām. Diana Taurasi pievienoja 19 punktus un sešas rezultatīvas piespēles.

Anete Jēkabsone-Žogota pavadīja laukumā nepilnas septiņas minūtes (6:55, vismazāk no laukumā izgājušajām "Mercury" basketbolistēm) un ar rezultativitāti neizcēlās. Latvijas basketboliste pa grozu nemeta, bet statistikas ailēs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli un vienu personisko piezīmi.

Fīniksas "Mercury" piedzīvoja trešo zaudējumu deviņās spēlēs un saglabā otro vietu Rietumu konferencē. "Sun" ar četrām uzvarām 10 mačos ir piektajā vietā Austrumu konferencē. Katrā no abām konferencēm spēlē sešas komandas.

Nākamo maču "Mercury" aizvadīs naktī uz pirmdienu, kad Minesotā viesosies pie Rietumu konferences līdervienības "Lynx" (8-1).

Izmantotie resursi:WNBA.com