28.01.2015. 20:00
Trešdien, 28. janvārī, notika FIBA Eirolīgas 11. kārtas spēles basketbolā. Anete Jēkabsone-Žogota aizvadīja 125. spēli turnīrā, gūstot 12 punktus Kurskas "Dinamo" (7-2) mājas uzvarā pār Slovākijas čempionēm "Good Angels Košice" (2-7) ar rezultātu 66:52.

Gundara Vētras, Mārtiņa Zībarta un Ērika Visocka trenētajai Kurskai uzvara bija nepieciešama vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, pirms nedēļas pārtrūka “lakstīgalu” sešu panākumu sērija. Otrkārt, pēdējās trīs kārtās gaidāmas izbraukuma cīņas pret Francijas un Čehijas čempionēm, kā arī mājas spēle pret Jekaterinburgas UGMK.

Uzvara strauji tuvināja komandu iekļūšanai “play-off”, taču ceļš līdz tai izvērtās smags. Košices basketbolistes pirmā puslaika beigās izrāvās vadībā – 33:36. Otrajā puslaikā Anete Jēkabsone-Žogota guva astoņus punktus, tai skaitā iemeta divus tālmetienus, un nodrošināja spēles lūzumu. Trīspadsmit minūšu laikā ar latvietes līdzdalību Kurskas spēlētājas guva par 23 punktiem vairāk nekā pretinieces. Izskaņā uzvara sanāca pietiekami pārliecinoša.

Anete Jēkabsone-Žogota kļuva par vienu no trijām Kurskas rezultatīvākajām spēlētājām Aizsardze 24:07 minūtēs guva 12 punktus (2p 3/3, 3p 2/6), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās, pārķēra divas bumbas, saņēma divas personiskās piezīmes, izprovocēja vienu personisko pārkāpumu un ieguva otro labāko +/- rādītāju komandā 17.

Dinamo – Good Angels 66:52 (17:14, 16:22, 17:11, 16:5)Dinamo: Jēkabsone-Žogota 12 (2p 3/3, 3p 2/6), Ogwumike 12 (11ab, 5rp, 5pb), Milovanovic 12 (5pp), Prince 10 (6rp), Belyakova 9 (5ab), Osipova 5, Augustus 4 (4rp), Alben 2; Myasnikova, Alikina, Sapova, Khrustaleva.Good Angels: Krivacevic 17 (5ab), Langhorne 12 (6ab), Zirkova 9, Hruscakova 6 (5ab), Oblak 5, Bar 2, Balintova 1, Rodgers, Kirsova; Janoscikova.

8 - IMOS Brno 0-9

Kurskas spēles otrajā aplī: 14. janvārī mājās pret “Wisla” (1-1, +9), 21. janvārī izbraukumā pret “Galatasaray” (1-1, +0), 28. janvārī savā laukumā pret “Good Angels” (2-0, +36), 4. februārī viesos pret “Lattes Montpellier” (+18), 11. februārī izbraukumā pret “USK Praha” (+5), 18. februārī mājās pret UGMK (+1).

Izmantotie resursi:FIBA Europe

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]