19.03.2014. 20:09
Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē šodien "Barons kvartāla" basketbolisti savā laukumā ar 61:79 atzina "Jēkabpils" pārākumu. Uzvarētāju rindās ar 19 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Trojs Bārnīss.

Abas komandas šodienas maču nevarēja aizvadīt optimālajā sastāvā – jēkabpiliešiem palīdzēt nevarēja Pāvels Veselovs, Rinalds Sirsniņš un Mihals Hlebovickis, savukārt Edgara Tetera vadītajiem baroniem nācās iztikt bez Kārļa Apsīša un Agņa Čavara.

Jēkabpilieši sāka ar 6:0 izrāvienu Troja Bārnīsa izpildījumā, tomēr rīdzinieki soli pa solim sāka deldēt viesu pārsvaru, līdz pirmā ceturkšņa pēdējās sekundēs -1 (15:16) ar tālmetienu panāca Ilmārs Bergmanis. Otrajā ceturksnī jēkabpilieši tomēr spēja palielināt pārsvaru, puslaika pārtraukumā dodoties pie +7 (41:34).

Otrajā puslaikā Igora Miglinieka vadītie viesi vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru, beigās triumfējot ar 79:61. Jēkabpilieši valdīja zem groziem (atl.b. 47 pret 34), kā arī pieļāva par septiņām kļūdām mazāk.

Ar šo panākumu "Jēkabpils" nostiprināja trešo pozīciju, tiekot pie 22.uzvaras 31 mačā. "Barons kvartāls" tikmēr piedzīvoja 18.neveiksmi 32 spēlēs, šobrīd ieņemot septīto pozīciju.

"Barons kvartāls" – "Jēkabpils" 61:79 (15:16, 19:25, 18:20, 9:18)"Barons kvartāls": Bergmanis 19, A.Epners 13 (5ab), Zonne 7, Rozītis 6, Dušelis 6, Mednis 4 (5ab), Mētra 2 (7ab), Čoders 2, Rubenis 2."Jēkabpils": Bārnīss 19 (8ab), Pozņaks 14 (10ab), Randlss 14, Kravčenko 11 (5rp), Aleksejevs 8 (10ab), Virsis 7 (6ab), Sokolovs 4, Leja 2, Arnītis.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība