16.12.2017. 18:47

Starta piecinieki:Jēkabpils: Domarks, Virsis, Kanbergs, Vītiņš, AleksejevsOgre: Sirsniņš, J.Antrops, Niedra, G.Antrops, Sīpoliņš

Spēlei BK "Ogre" sastāvā pieteikts bija Kristaps Dārgais, bet šodien Latvijas danku karalis laukumā vēl nedevās.

Līdz spēles rezultāta atklāšanai bija jāgaida gandrīz divas minūtes, līdz Gintam Antropam no tālās distances izdevās raidīt grozā trīspunktnieku. Brīdi vēlāk Jānis Antrops atkārtoja brāļa sasniegto, bet "Jēkabpils" ar ierāvieniem groza apakšā spēja pārņemt vadību, sasniedzot 11:6. Ogrēnieši pirmajā ceturtdaļā centās izmantot iespējas skriet ātrajos uzbrukumos, bet "Jēkabpils" stratēģija bija spēlēt pragmatiski, bremzējot spēles tempu. Artūram Vītiņam, iespiežot pretinieku groza apakšā, pirmās desmit minūtes izdevās noslēgt ar 18:12.

Kristapa Kanberga trejacis otrās ceturtdaļas sākumā panāca mājiniekiem deviņu punktu pārsvaru, bet tālāk pretiniekiem ogrēnieši aizbēgt neļāva, sākot mazināt rezultāta starpību. Ceturtdaļas vidū pirmo reizi kopš spēles sākuma vadību izdevās atgūt ogrēniešiem, pēc Rinalda Sirsniņa precīzā tālmetiena. LBL vicelīderi ar sekmīgām darbībām saglabāja pārsvaru un pirmā puslaika izskaņā Sirsniņš līdz ar beigu signālu panāca rezultātu 38:32.

Trešajā ceturtdaļā ar atlētisku bumbas triecienu groza konstrukciju izdevās satricināt Vītiņam, kurš bija pamanāmākais spēlētājs mājinieku komandas rindās. Tomēr ar to nebija pietiekami, lai jēkabpilieši spētu atgūt vadību, viesu rindās ar tālmetienu rezultāta pārsvaru palielinot Gintam Antropam. Ceturkšņa otrajā pusē veiksmīgas epizodes padevās Jurijam Aleksejevam. Vispirms veterāns guva divus punktus ar sodu, bet brīdi vēlāk sekmīgi devās caurgājienā. Tādējādi mājinieku deficīts saruka līdz diviem punktiem. Ogrēnieši iniciatīvu mājiniekiem neatdeva un Sirsniņš arī trešo spēles nogriezni noslēdza ar precīzu metienu līdz ar beigu signālu. Pirms noslēdzošās spēles daļas "Ogre" bija vadībā ar 55:46.

Noslēdzošajā periodā septiņas minūtes pirms mača noslēguma Roberts Niedra savai vienībai sasniedza 18 punktu vadību. Tomēr "Jēkabpils" gada pēdējā spēlē nebija gatava padoties un kopīgiem spējiem "lūši" divas ar pusi minūtes līdz mača beigām panāca sešu punktu starpību, pēc Aleksejeva realizētā tālmetiena. Spēles noslēdzošajā minūtē Deriks Rolands varēja vēl vairāk samazināt starpību, bet pretinieka traucēto metienu no groza apakšas tiesneši nefiksēja. Spēle noslēdzās ar rezultātu 73:65, kas ogrēniešiem ļāva izcīnīt devīto uzvaru LBL čempionātā. Savukārt "Jēkabpils" ar septīto zaudējumu pēc kārtas sasniedza garāko sēriju kluba pastāvēšanas vēsturē. 2013. gada pavasarī, kluba pirmajā sezonā LBL, jēkabpilieši bija piedzīvojuši sešas neveiksmes pēc kārtas.

"Ogres" komandas panākumu šajā mačā kaldināja ilgadējais "Jēkabpils" spēlētājs Rinalds Sirsniņš, kurš savai dzimtās pilsētas komandai palīdzēja ar 22 punktiem, četrām rezultatīvām piespēlēm un tikpat atlēkušajām bumbām. Mājinieku rindās Jurijs Aleksejevs guva 15 punktus un savāca 15 atlēkušās bumbas, savukārt Artūram Vītiņam 14 punkti un 12 bumbas zem groziem.

BK "Jēkabpils" - BK "Ogre" 65:73 (18:12, 14:26, 14:17, 19:18)Jēkabpils: Aleksejevs 15 (15 ab), Vītiņš 14 (12 ab), Domarks 12, Virsis 6, Stiebriņš 6, Kanbergs 5, Rolands 4, Magone 3, KoļesinskisOgre: Sirsniņš 22, G.Antrops 11, Zēbergs 8, J.Antrops 7, Vītols 6, Sīpoliņš 6, Mizis 5, Pozņaks 4, Niedra 4, Atelbauers

Izmantotie resursi:| Latvijas Basketbola savienība

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa