22.09.2014. 20:16
Basketbola komanda "Jēkabpils", gatavojoties sezonas sākumam, pārbaudes spēlē piekāpās Krievijas Superlīgas (pēc spēle otrās) komandai "Samara SGEU" ar rezultātu 64:76.

"Jēkabpils" sākumsastāvā devās Pāvels Veselovs, Mārtiņš Kravčenko, Rinalds Sirsniņš, Jānis Pozņaks un Devins Teilors, kuriem pirmā ceturtdaļa neizdevās visai veiksmīga, un mājinieki spēlē pret Samāras SGEU nokļuva iedzinējos 12:23. Turpinājumā gan izdevās atgūties un trešās ceturtdaļas izskaņā arī pārņemt vadību (53:47), taču beigās tomēr zaudējums ar 64:76.

Spēles otrajā puslaikā nelielas traumas dēļ ļoti maz spēlēja Pāvels Veselovs, kuram gan tas netraucēja ar 14 punktiem kļūt par "Jēkabpils" rezultatīvāko spēlētāju. 13 punktiem leģionāram Devinam Teiloram, bet pa deviņiem punktiem sameta Oskars Virsis, Terenss Džounss un Rinalds Sirsniņš.

"Jēkabpilij" šis bija trešais zaudējums pārbaudes spēlēs pēc kārtas (turnīrā Lietuvā atzīts arī "Pieno Zvaigzdes" un "Jūrmala/Fēnikss" pārākums. Savukārt "LOC CUP 2014" turnīrā "Jēkabpils" guva divas uzvaras trīs spēlēs.

Pagājušā Superlīgas regulārajā sezonā Samāras komanda ieņēma devīto vietu 14 vienību konkurencē un palika divu uzvaru attālumā no izslēgšanas spēlēm. Gandarījuma turnīrā tā uzvarēja piecās no desmit spēlē, un līgu noslēdza ar 12. vietu. Pret Samāras komandu pārbaudes spēli 12. septembrī aizvadīja arī Valmieras basketbolisti, uzvarot ar 66:57.

Izmantotie resursi:BKJekabpils.lv