16.10.2016. 22:07

Kā viena tā otra komanda vakar sezonas pirmajās spēlēs cieta zaudējumus, tāpēc šodien vēlējās visu vērst uz labo pusi. Jēkabpiliešiem tas izdevās ar uzviju, un viņi savus pretiniekus apspēlēja ļoti pārliecinoši – 3:0 (25:19, 25:8, 25:16). Uzvarētāju rindās ar 13 punktiem rezultatīvākais bija Pāvels Jemeļjavons, bet 12 un 10 katrs guva baltkrievu leģionāri Stasis Ļaščinskas un Baris Čebataru.

Nedaudz grūtāk klājās jelgavniekiem, kuri spēli sāka ļoti pārliecinoši, paņemot uzvaras abos pirmajos setos, taču trešajā zaudēja viesiem no Lietuvas. Kā vēlāk izrādījās, tad ceturtais sets bija noslēdzošais šajā spēlē un “Jelgavas / Biolars” svinēja pirmo panākumu šajā sezonā – 3:1 (25:20, 25:22, 17:25, 25:11). Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Kārlis Pauls Levinskis, bet 14 pievienoja Viktorš Koržeņevičs, kurš šodien darbojās sev ierastajā pirmā tempa uzbrucēja pozīcijā (vakar spēlēja otrā tempa uzbrucēja pozīcijā).

Bezierunu neveiksmi šodien cieta “ASK/Kuldīga”, kas savās mājās ar 0:3 (15:25, 11:25, 7:25) cieta sagrāvi pret Lietuvas “Flamingo Volley SM Tauras” vienību. Kurzemnieku labā piecus punktus guva Mārtiņš Grundmanis, ar šo pieticīgo punktu skaitu kļūstot par komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Otro neveiksmi divās sezonas spēlēs šodien cieta “Daugavpils Universitātes” komanda, kas savu skatītāju priekšā ar 1:3 (27:29, 25:23, 23:25, 17:25) kapitulēja Toma Vanaga pārstāvētajai “Tartu Bigbank” vienībai. Toms uzvarētāju rindās izcēlās ar 11 gūtiem punktiem, bet zaudētāju labā 14 guva Ēriks Voroņko.

Divu Igaunijas komandu cīņā Tallinas “Selver” izbraukumā apspēlēja trīs Latvijas volejbolistu pārstāvēto “Parnu” – 3:2 (23:25, 23:25, 25:12, 25:21, 15:13). Edvarts Buivids Pērnavas komandas labā šoreiz guva 16 punktus, Toms Švāns - deviņus, bet Aleksandrs Kudrjašovs - astoņus.