13.07.2014. 16:27
Latvijas atklātā pludmales handbola čempionāta 2.posmā "Jēkabpils kausā 2014" uzvaru vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja "Lindorff Blue Jackets", bet dāmām pārākās izrādījās LSPA meitenes.

Jēkabpilī par uzvaru sacentās pa četrām komandām gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, kas izspēlēja apļa turnīru, kam sekoja spēles par vietām – divas labākās aizvadīja finālspēli, bet trešo un ceturto pozīciju īpašnieces – cīņu par 3.vietu.

Turnīrs "Lindorff Blue Jackets" pludmales handbolistiem iesākās neveiksmīgi, pirmajā spēlē pārliecinoši ar 0-2 (27:36) zaudējot pirmā posma uzvarētājiem "Celtnieks", kas gan Jēkabpilī neieradās spēcīgākajā sastāvā. Nākamajās divās spēlēs gan "Lindorff Blue Jackets" izcīnīja panākumus, tostarp izšķirošajā spēlē smagā cīņā pēcspēles metienu sērijā pieveicot "HK Ogre" un tika finālā.

Tur pretiniekos atkal bija "Celtnieks", kas pēc panākuma pirmajā spēlē pamanījās paklupt pret ogrēniešiem, bet uzvarēja pieredzējušo "RVR / Rīga Vagons Radio" komandu.

Finālspēlē "Lindorff Blue Jackets" izdevās revanšēties "Celtniekam", uzvarot itin viegli ar 2-0 (27:18). Cīņā par trešo vietu "HK Ogre", kuras sastāvā spēlēja arī "Jēkabpils" basketbolists Jānis Pozņaks, neatstāja nekādas cerības "RVR / Rīga Vagons Radio" – 2-0 (37:22), reabilitējoties par neveiksmi apakšgrupā.

Dāmu turnīrā savu pārākumu apliecināja LSPA meitenes. Tiesa, lai arī apakšgrupā tika izcīnītas trīs pārliecinošas, finālspēle pret mājinieci "Jēkabpils SS/SC" izvērtās sarežģīta un uzvara tika gūta ne bez grūtībām – 2-0 (29:27).

Trešo vietu izcīnīja Salaspils "SSS" handbolistes, kas ar 2-0 (33:23) pieveica Dobeles "REIR", revanšējoties par neveiksmi apakšgrupā. Tādējādi "REIR" neizdevās atkārtot pirmā posma panākumu, kad tika izcīnīja trešā vieta.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Raimonds Šteins (Lindorff Blue Jackets) un Agnija Malceniece (Jēkabpils SS/SC).

Latvijas atklātā čempionāta kopvērtējumā pēc diviem posmiem vadībā ir "Celtnieks" un LSPA komandas. Nolikums paredz, ka uz vietu finālturnīrā var pretendēt komandas, kas piedalījušās visos trijos posmos. Trešais posms 9.augustā notiks Ventspilī.

Vīrieši1. Lindorff Blue Jackets2. Celtnieks3. HK Ogre4. Rīga Vagons Radio

Sievietes 1. LSPA2. Jēkabpils SS/SC3. SSS4. REIR

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties