21.01.2017. 15:41

"Jēkabpils SS" handbolistes izbraukuma duelī pret LSPA nepilnu sešu minūšu laikā ieguva trīs vārtu pārsvaru. Lai gan laukuma saimniecēm izdevās panākt izlīdzinājumu, pirmā puslaika beigās labāku sniegumu demonstrēja viešņas, kuras pārtraukumā devās ar plus trīs – 14:11.

Pēc pārtraukuma izdevās četrās minūtēs palielināt pārsvaru līdz pieciem vārtiem, tomēr "Jēkabpils SS" handbolistes turpināja uzbrukt ar labāku precizitāti, un pārsvars tikai pieauga. Viešņas guva četrus no pēdējiem pieciem vārtiem duelī un svinēja panākumu ar 29:20.

Uzvaru ar desmit vārtiem kaldināja Kristīne Dzenīte, bet ar septiņiem rezultatīviem metieniem piebalsoja Gita Kaulakane. LSPA rindās rezultatīvākā bija francūziete Lea Dorvāla, kura guva sešus vārtus, realizējot vienu no diviem soda metieniem.

"Jēkabpils SS" izcīnīja pirmo uzvaru kopš 25. novembra, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju. Komanda ieņem ceturto vietu, kamēr LSPA ir pēdējā sestā, 12 dueļos izcīnot tikai vienu panākumu.

Līdere ir "Stopiņu NHK", kas šodien ar 31:24 pieveica trešajā vietā esošo "Latgolu". Stopiņu handbolistēm ir 11 uzvaras un viens neizšķirts. Mačs sākās smagi, nonākot iedzinējos ar 1:4, tomēr 11 minūšu laikā izdevās panākt 9:5.

Elita Ekkerte iemeta astoņus vārtus, Ivita Asare pretinieču vārtos raidīja septiņas bumbas, bet seši rezultatīvi metieni Dainai Sergejevai un Lanai Nikolajevai. "Latgola" rindās rezultatīvākā bija Elīna Oļipova ar desmit vārtiem, bet neviena komandas biedrene neiemeta vairāk par četriem.