25.05.2015. 20:53

Sērijā līdz trim uzvarām jēkabpilieši triumfēja ar 3-1.

Pirmā spēles ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā un noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 12:12. Otrajā ceturksnī mājiniekiem izdevās iekrāt jau septiņu punktu pārsvaru (27:20), bet pirmo puslaiku noslēgt ar plus četriem punktiem (33:29).

Atgriežoties no puslaika pārtraukuma, viesi ceturtajā trešās ceturtdaļas minūtē spēja izlīdzināt rezultātu (35:35), tomēr jēkabpilieši atkal nedaudz pārņēma vadību, panākot 42:37. Tomēr Liepājas basketbolisti neļāva pretiniekiem vēl vairāk palielināt pārsvaru un trešo spēles nogriezni noslēdza ar divu punktu atstatumu (47:49).

Ceturtā ceturkšņa trešajā minūtē mājinieki panāca piecu punktu pārsvaru (54:49), tomēr liepājnieki pārņēma vadību (57:54). Ilgi gan nebija jāgaida, līdz Jēkabpils basketbolisti atkal izlīdzināja rezultātu un minūti pirms pamatlaika beigām spēles grožus pārņēma savā ziņā (63:60).

Kad līdz ceturtās ceturtdaļas beigām bija atlikušas septiņas sekundes, liepājnieki ar tālmetienu panāca punkta atstatumu (66:67). Tomēr pēdējās spēles sekundēs savus soda metienus realizēja jēkabpilietis Rinalds Sirsniņš, panākot savai komandai uzvaru ar 69:66 un nodrošinot Latvijas čempionāta bronzu.

Teicamu sniegumu Jēkabpils komandas rindās demonstrēja amerikānis Maikls Bērvels, kurš guva 28 punktus, savāca astoņas atlēkušās bumbas un izprovocēja deviņus pārkāpumus. Savukārt liepājnieku komandā izcēlās Jānis Antrops, kuram 24 gūti punkti.

Sērijas pirmajā mačā Liepāja/Triobet guva uzvaru ar 83:72, bet pagājušajā nedēļā pirmdien Jēkabpils pagarinājumā revanšējās ar 71:69. Savukārt trešajā cīņā ceturtdien Jēkabpils komanda izbraukumā ar 71:63 pārspēja liepājniekus.

Tieši Jēkabpils komanda arī pagājušajā sezonā izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas, pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē tiekot pie godalgām. Tikmēr Liepāja/Triobet pēdējo reizi pie medaļas tika 2012.gadā, kad arī izcīnīja bronzu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009