14.10.2015. 20:16
Baltijas Basketbola līgas jauno sezonu ar neveiksmi sāka "Jēkabpils", kas savā laukumā praktiski visu spēli atradās iedzinējas lomā un ar rezultātu 67:85 piekāpās Lietuvas komandai "Vytautas". Mājiniekiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Sandis Silavs.

Lai arī pirmo grozu spēlē guva mājinieki (2:0), gandrīz visa pirmā puslaika garumā laukumā dominēja viesi. Četras minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām lietuvieši bija priekšā jau ar 19:4, tomēr "Jēkabpilij" izdevās diezgan ātri samazināt deficītu un otrā ceturkšņa sākumā pietuvoties līdz četriem punktiem (18:22). Tomēr viesi tikpat zibenīgi starpību atjaunoja un pat palielināja – 48:30 puslaika izskaņā.

Pēc pārtraukuma lietuvieši turpināja audzēt pārsvaru un izvirzījās vadībā arī ar 26 punktiem (67:41). "Jēkabpilij" līdz trešās ceturtdaļas beigām dažus punktus izdevās atspēlēt, tomēr deficīts joprojām bija nomācošs (50:72). Pēdējā ceturtdaļā "Jēkabpils" vēl nedaudz samazināja starpību un piedzīvoja likumsakarīgu zaudējumu ar rezultātu 67:85.

Ieskaitot arī Latvijas čempionātu, "Jēkabpilij" tā bija jau ceturtā neveiksme piecās spēlēs. Tikmēr "Vytautas" Lietuvas līgā ar trim uzvarām un vienu zaudējumu atrodas trešajā pozīcijā. Citā Baltijas līgas spēlē "Lietkabelis" bez Akseļa Vairoga ar 78:71 pieveica "Nevežis".

"Jēkabpils" – "Vytaytas" 67:85 (14:22, 18:26, 18:24, 17:13)Jēkabpils: Silavs 14 (4rp, 3p. – 4/7), Lārsons 12 (6ab), Pozņaks 8, Virsis 7, Dušelis 6 (7ab), Brukss 6, Gūtmanis 6, Sirsniņš 5 (5rp, 3p. – 1/8), Simonss 3Vytaytas: Čepukaitis 21 (8ab), Sirutavičs 13, Kisjeļus 12 (6rp), Vasiļausks 12, Šulskis 11 (8ab), Lekavičs 7, Ivanausks 6, Okmams 3, Mihnevičs

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League