22.08.2014. 16:08
Šodien pagājušās sezonas Aldaris Latvijas basketbola līgas (LBL) trešā labākā komanda BK "Jēkabpils" paziņoja, ka uz pārbaudes laiku vienībai ir pievienojušies divi basketbolisti - Artūrs Dušelis un amerikānis Devins Teilors.

Pagājušajā sezonā Dušelis pārstāvēja divas LBL komandas - BK "Jelgavu" un "Barons kvartālu". Piedaloties 31 spēlē, basketbolists vidēji mačā guva septiņus punktus, izcīnīja 3,1 atlēkušo bumbu un atdeva 1,1 rezultatīvu piespēli. Karjeras laikā Dušelis ir pārstāvējis arī BK "Zemgali" un "Latvijas Universitāti".

28 gadus vecais un 198 cm garais Teilors pagājušo sezonu pavadīja Luksemburgā, kur pārstāvēja "Etzella" komandu. Amerikānis laukumā devās 30 mačos un izcēlās ar vidēji gūtajiem 17,6 punktiem, izcīnītajām 10,3 atlēkušajām bumbām un atdotajām 1,6 rezultatīvajām piespēlēm.

BK "Jēkabpils" turpina aktīvi trenēties un gatavoties jaunajai sezonai. Šobrīd līgumi noslēgti ar Pāvelu Veselovu, Oskaru Virsi, Rinaldu Sirsniņu, Jāni Pozņaku, Mārtiņu Kravčenko, Andreju Šeļakovu un Miku Sokolovu. Treniņos piedalās arī vairāki jaunie basketbolisti no jaunatnes basketbola līgas "A" grupas. Treneru komandu veido Edmunds Valeiko un Rūdolfs Rozītis, savukārt fizioterapeites pienākumus turpinās pildīt Ance Zariņa.

Izmantotie resursi:BKJekabpils.lvget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties