18.02.2017. 15:10

Jēkabpils SS handbolistes pirms spēles ierindojās ceturtajā vietā turnīra tabulā, četrus punktus virs viņām turnīra tabulas trešajā vietā ierindojās SK "Latgols" handbolistes. Šosezon divās savstarpējās spēlēs uzvaras bija svinējušas ludzānietes (29:24 Jēkabpilī, 37:32 Ludzā), tāpēc par nelielām favorītēm tika uzskatītas Ludzas spēlētājas.

Komandas līdz pirmā puslaika vidum vienādi apmainījās ar vārtu guvumiem (10:10). Tomēr tad jēkabpilietes uzsāka savu izrāvienu un otrās 15 minūtes uzvarēja ar rezultātu 9:3, kas deva sešu vārtu handikapu pēc puslaika - 19:13.

Jēkabpils handbolistes otrajā spēles pusē turpināja attīstīt iesākto ritmu un palielināja vadību. 45. minūtē tika sasniegts jau 11 vārtu pārsvars - 30:19. Spēles beigu daļā "Latgols" nedaudz rezultāta starpību samazināja, taču tāpat Jēkabpils SS pārliecinoša uzvara ar 35:28.

Jēkabpils SS rindās pa sešiem vārtu guvumiem Laurai Meņģelei, Kristīnei Dzenītei, Jūlijai Damenauskai un Gitai Kaulakanei. SK "Latgols" rindās ar deviņiem vārtu guvumiem izcēlās Laura Rutkovska.

Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, SK "Latgols" joprojām saglabā trešo vietu turnīra tabulā, kamēr Jēkabpils SS ir ceturtajā vietā.

Jēkabpils SS - SK "Latgols" 35:28 (19:13)Jēkabpils SS: Meņģele 6, Dzenīte 6, Damenauska 6 (5/5 s.m.), Kaulakane 6, Čeiča 5, Gerasimova 3, Lapsa 2, Krūmiņa 1, Lapiņa, Kvedere, Maleniece, Iļjasova, Ludborža.SK "Latgols": Rutkovska 9, Daņiļenko 7 (4/5 s.m.), Matisāne 3, Zaharāne 3, Sidorova 2, Samuševa 2, Dergačeva 1, Kukurāne 1, Dadaļeva, Bule, Gagarina, Haindrava, Fota.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801