08.12.2014. 06:53

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Jēkabpilieši joprojām dzīvo  uzvaras gaisotnē. Visu vasaru un rudeni jēkabpilieši aizturētu elpu sekoja līdzi Nitiša gaitām šajā prestižajā čempionātā, kurā līdz šim uzvaras laurus vēl nebija plūcis neviens sportists no Latvijas.

Reinis Nitišs arī iepriekš bija sacījis, ka galvenais ir cienīgi startēt, protams, cerot uz labākajiem rezultātiem, taču piedzīvotais pārspējis cerēto.

 

Viņš arī bija pārsteigts par sagaidītāju daudzumu Jēkabpils laukumā.  „Domāju, ka atnāks kādi 10, nu 20, nu 30.. Bet te tāds bars. Paldies visiem atbalstītajiem, tas dod papildu emocijas cīnīties tālāk,” sacīja Nitišs.

Čempionu un viņa atbalstītājus – ģimeni, SIA „Ošukalns”, SKN sporta kluba pārstāvjus un vienkārši visus piekritējus gaidīja milzīga, ap 30 kilogramu smaga torte, bet čempions dalīja autogrāfus visiem saviem piekritējiem.

Jau ziņots, ka Reinis Nitišs pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējā posmā Argentīnā izcīnīja otro vietu un nosargāja trešo pozīciju sezonas kopvērtējumā, gūstot augstāko panākumu Latvijas autosporta vēsturē, informēja Latvijas Automobiļu federācijā. Latvijas braucēja pārstāvētā "OlsbergsMSE Ford" uzvarēja komandu vērtējumā. 

Nitišs kļuva par pirmo latvieti, kas izcīnīja medaļu Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules čempionāta seriālā. Eiropas čempionātā 2000. gadā autokrosā uzvarēja Uģis Traubergs, pērn Eiropas čempiona titulu rallijkrosā "Super 1600" klasē nodrošināja Nitišs, bet šogad šajā seriālā bronzu ieguva Jānis Baumanis.Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties