15.12.2013. 09:00
Nacionālajā basketbola asociācijā savu pirmo uzvaru šosezon pēc traumas izdziedēšanas guvis Kobe Braients, kura Losandželosas „Lakers” ar 88:85 pieveica Šarlotes „Bobcats”. Savukārt Jūtas „Jazz” ar Andri Biedriņu rezervē piedzīvoja zaudējumu pret Sanantonio „Spurs”.

Jūtas „Jazz” jau mača pirmajā puslaikā nokļuva iedzinējos ar 40:55 pret Sanantonio „Spurs” un šo deficītu nespēja sadeldēt arī pēc tam, zaudējot vienai no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām ar 84:100. „Jazz” šis bija jau 20. zaudējums sezonā.

Andris Biedriņš šajā mačā palika rezervē, jo „Jazz” treneris atkal bija izvēlējies spēlēt ar samērā īsu sastāvu. Ierastais pamatcentrs Eness Kanters nospēlēja tikai 16 minūtes, kuru laikā guva trīs punktus un savāca vienu atlēkušo bumbu.

Tas ļāva izvērsties „Spurs” veterānam Timam Dankanam, kurš savā īpašumā ieguva 12 atlēkušās bumbas, kā arī guva 22 punktus. Vēl 15 punktus „Spurs” komandas rēķinam pievienoja Tonijs Pārkers, savukārt zaudētāju rindās 20 punkti sezonas debitantam Trejam Bērkam.

Uzvaru izcīnījusi arī Losandželosas „Lakers”, kura pēc trim zaudējumiem pratusi saņemties un uzvarēt Šarlotē ar rezultātu 88:85. Kobe Braients atzīmējās ar 21 punktu un astoņām rezultatīvām piespēlēm (arī septiņām kļūdām), gūstot savu pirmo uzvaru NBA pēc atgriešanās no traumas.

Neapturams šonakt bija Kriss Pols, kurš sabēra 38 punktus Vašingtonas „Wizards” grozā, palīdzot „Clippers” uzvarēt ar 113:97, savukārt Rietumu līdere Portlendas „Trail Blazers” ar veselu 21 precīzu tālmetienu aplaimoja Filadelfijas „76ers” vienību, sagraujot to ar 139:105. Lemarkusam Oldridžam šajā spēlē 20 punkti un 16 atlēkušās bumbas.