12.11.2013. 08:28
Nacionālajā basketbola asociācijā savu astoto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Andra Biedriņa pārstāvētā Jūtas „Jazz”, kura ar 81:100 atzina Denveras „Nuggets” pārākumu. Biedriņš šajā spēlē nepiedalījās.

Jūtas „Jazz” joprojām ir vienīgā komanda NBA, kura vēl nav izcīnījusi uzvaru. Tās izredzes mainīt šo faktu spēlē pret „Nuggets” tika vērtētas samērā augstu, un pēc trim ceturtdaļām rezultāts arī ļoti līdzīgs (70:68). Taču ceturtajā ceturtdaļā „Nuggets” guva veselus 30 punktus, kamēr „Jazz” tikai 13, tādejādi piedzīvojot astoto zaudējumu (81:100) astoņās sezonas spēlēs.

Ar double-double zaudētāju rindās izcēlās Deriks Feivorss (21+13), bet 22 punktus sameta Gordons Heivārds. Savukārt „Nuggets” savu uzbrukuma slogu sadalīja daudz līdzīgāk, un vismaz 10 punktus guva seši spēlētāji.

Andris Biedriņš potītes savainojuma dēļ joprojām nav debitējis „Jazz” sastāvā.

Savukārt pilnīgi pretēji „Jazz” sezonu turpina aizvadīt Indianas „Pacers”, kura ar pārliecinošo 95:79 pieveica Memfisas „Grizzlies”, gūstot astoto uzvaru sezonā. „Pacers” rindās rezultatīvākais jau ierasti bija Pols Džordžs (23 punkti), bet viņa komandas biedrs Lenss Stīvensons sakrāja triple-double - 13 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles.

Ceturto uzvaru pēc kārtas guvusi Bostonas „Celtics”, kura sameta 120 punktus Orlando „Magic” grozā, bet Minesotas „Timberwolves” nepietika arī ar Kevina Lava iespaidīgo sniegumu (23 punkti, 19 atlēkušās), jo spēles galotnē tika zaudēts „Clippers” ar 107:109. Savukārt „Bulls” uzvara pār „Cavaliers” (96:81) Čikāgas līdzjutējiem nebija nemaz tik priecīgs notikums, jo ceturtajā ceturtdaļā traumu guva un maču pameta Deriks Rouzs. Viņam vēl tiks veiktas medicīniskās pārbaudes, taču pats sportists atzinis, ka nekas traks nav noticis un, visticamāk, jau piektdien viņš atkal varēs doties laukumā.