04.01.2014. 13:06

• Biedriņš turpina nespēlēt; «Jazz» uzvar pastarīšu duelī vakar
  • Biedriņš atkal paliek rezervē; «Jazz» izcīna desmito uzvaru 2013. g. 31. decembris

Biedriņš atkal nepiecēlās no rezervistu soliņa un no pēdējām 13 «Jazz» spēlēm izlaidis jau 12.

Šajā mačā jau pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki bija vadībā ar 30:12, drošu pārsvaru saglabājot gandrīz visu cīņu. Lielu atspēlēšanos «Jazz» veica ceturtās ceturtdaļas sākumā un nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām pietuvojās līdz 86:90, tomēr neko vairāk paveikt nespēja.

Līdz ar to šosezon neveiksmīgi spēlējošā «Jazz» komanda pārtrauca divu uzvaru sērija, bet «Lakers» izcīnīja pirmo uzvaru septiņos mačos, izvairoties no savas garākās zaudējumu sērijas kopš 2007.gada marta.

«Jazz» sastāvā ar 22 punktiem izcēlās Gordons Heivords, bet pa 16 punktiem sameta Ričards Džefersons un Eness Kanters, kurš arī tika pie desmit bumbām zem groziem.

Savukārt «Lakers» rindās Po Gasols guva 23 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, bet ar 20 punktiem un 15 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Kendals Māršals, kurš vēl tikai pirms trim nedēļām spēlēja NBA Attīstības līgā.

Ar 11 uzvarām 36 mačos «Jazz» basketbolisti joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, kā arī ir otrā vājākā vienība visā līgā, bet «Lakers» basketbolisti, kuriem ilgstoši jāiztiek bez slavenā Kobes Braienta, ar 14 uzvarām 33 spēlēs konferences vērtējumā ir tikai divas pozīcijas augstāk.

Biedriņš šovasar no Goldensteitas «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,59 miljonus latu).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.