17.10.2015. 23:49
Anglijā notiekošajā Pasaules kausā regbijā zināmas jau divas no četrām pusfināla dalībniecēm. Šīvakara otrajā ceturtdaļfināla spēlē Jaunzēlande bez problēmām pieveica Franciju - 62:13. Mača gaitā Jaunzēlande pamanījās veikt astoņus piezemējumus un otro puslaiku uzvarēt ar 33:0.

Jaunzēlande Pasaules kausa izcīņā līdz šim bijusi nevainojama. Grupu turnīrā gūtas četras uzvaras tikpat spēlēs un loģiski iegūta pirmā vieta - 26:16 pret Argentīnu, 58:14 pret Namībiju, 43:10 pret Gruziju, bet ar 47:9 apspēlēta Tongas valstsvienība.

Arī Francija grupu turnīru iesāka pārliecinoši. No sākuma francūži tika galā ar Itāliju (32:10), bet tad sekoja panākumi pret Rumāniju (38:11) un Kanādu (41:18). Mačā pret Īriju bija iespēja nodrošināt pirmo vietu un izvairīties no spēles pret Jaunzēlandi, bet tika piedzīvots zaudējums ar 9:24, kā rezultātā pirmo vietu grupā ieguva Argentīna, bet Īrija no šī trijnieka vienīgā palika aiz borta.