05.07.2015. 18:02
Par Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra uzvarētāju kļuvusi Ķekavas novada komanda, kas šodien Līgatnē izšķirošajā mačā par 1.vietu ar 5:2 pārspēja lielvārdiešus. 3.vietu ieguva Stopiņu novada florbolisti, kuri ar 4:2 pieveica Rīgas izlasi.

Rīgas un Stopiņu florbolistu maču ļoti neveiksmīgi sāka rīdzinieki, kuri vispirms ievirzīja bumbiņu paši savos vārtos (0:1), bet pēc tam nerealizēja soda metienu. Otrā perioda vidū stopiņieši izvirzījās vadībā ar 3:0, tikai tad savus pirmos vārtus guva arī rīdzinieki – 1:3. Pēdējās trešdaļas sākumā Rīga florbolisti, spēlējot skaitliskajā mazākumā, spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 2:3. Stopiņu novada izlasei izdevās ne vien nosargāt savu trauslo pārsvaru, bet gūt vēl vienus vārtus un svinēt uzvaru ar 4:2, izcīnot 3.vietu. Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts Kārlis Petrovskis, kurš ar divām piespēlēm bija arī rezultatīvākais. Labākā spēlētāja balvu Rīgas komandā saņēma abu vārtu autors Juris Tretjakovs.

Finālspēlē starp Lielvārdes un Ķekavas novadu pirmais periods pagāja bez vārtu guvumiem, bet otrajā ar 3:0 vadībā izvirzījās ķekavieši. Pēdējās trešdaļas sākumā savus pirmos vārtus iemeta lielvārdieši (1:3), tomēr atgriezt spēlei intrigu viņiem tā arī neizdevās. Mača izskaņa bija saspringta un noradījumiem bagāta, bet uzvaru ar 5:2 svinēja Ķekavas novada spēlētāji, kļūstot par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes florbola turnīra uzvarētājiem. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas novada izlasē saņēma Everts Emīls Gertsons, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti, bet rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Klāvs Jansons. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina abu vārtu autoru Valteru Cīruli, kuram abas reizes asistēja Rūdis Žukelis.

Vietu sadalījums Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes florbola turnīrā: 1.Ķekavas novads, 2.Lielvārdes novads, 3.Stopiņu novads, 4.Rīga, 5.Talsu novads, 6.Valmiera, 7.Cēsu novads, 8.Tukuma novads.

Visi spēļu rezultāti: ŠEIT.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 27 (17+10) punktiem kļuva Klāvs Jansons. Lielvārdietim Matīsam Pēterim Polim un rīdziniekam Raitim Ozolam pa 22 punktiem, bet ķekavietim Klāvam Ozoliņam 20 (10+10) punkti.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties