07.09.2015. 19:58

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tāpat vēl piecas komandas, kas startēs jaunizveidotajā FIBA Eiropas kausā, potenciāli var turnīram pievienoties izslēgšanas sacensībās.

Turnīra 14 komandas sadalītas divās apakšgrupās pa septiņām komandām katrā. A grupā spēlēs "Barons"/LDz, "Valmiera" (abi - Latvija), Panevēžas "Lietkabelis", Ķēdaiņu "Ņevežis" (abi - Lietuva), kā arī Raplas "Tyco", "Parnu" un Tallinas TLU/"Kalev" (visi - Igaunija).

Savukārt B grupā sacentīsies Atirau "Barsi" (Kazahstāna), "Jēkabpils", "Jūrmala"/"Fēnikss", "Liepāja"/"Triobet" (visi - Latvija), Rakveres "Tarvas", Tallinas TTU (abi - Igaunija) un "Prienai-Birstonas" (Lietuva).

Kā vēsta organizatori, Kazahstānas komanda "Barsi" regulārās sezonas laikā vairākas spēles aizvadīs savā laukumā, bet citas cīnīsies izbraukumā.

Izslēgšanas turnīram kvalificēsies abu grupu piecas labākās komandas, kā arī labākā no sestās vietas ieguvējām. Savukārt citām vienībām būs iespēja piedalīties izslēgšanas turnīrā, ja tajā iesaistīsies mazāk par piecām komandām no FIBA Eiropas kausa.

Izslēgšanas turnīrā ar pirmajiem numuriem tiks izliktas tieši vienības no Eirokausiem - kā čempioni "Šiauliai" (Lietuva) būs izlikti ar pirmo numuru, otrais tiks Latvijas vicečempioniem "Ventspils", bet attiecīgi trešais, ceturtais un piektais numurs gaida Utenas "Juventus" (Lietuva), Tartu TU/"Rock" (Igaunija) un Pasvāles "Pieno žvaigzdes" (Lietuva).

Iepriekšējā sezonā par BBL čempioni tika kronēta "Šiauliai", kas finālā divu spēļu summā pieveica "Ventspili". Aizvadītajā sezonā BBL pamatturnīrā piedalījās 22 komandas no piecām valstīm.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties