26.12.2013. 21:51

  • Ojārs Siliņš: apzināmies, ko esam izdarījuši 2013. g. 22. jūlijs
  • Siliņš laika apstākļu dēļ spiests pārtraukt peldējumu uz Roņu salu 2013. g. 16. jūlijs

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 32 minūtes, trāpot trīs divpunktu metienus, visus piecus tālmetienus un arī divus soda metienus. Tāpat latvietis tika pie divām atlēkušajām bumbām un divām rezultatīvām piespēlēm, kas ļāva nopelnīt 28 efektivitātes koeficienta punktus un kļūt par vērtīgāko spēlētāju mačā.

Laikā kamēr Siliņš atradās laukumā Redžo di Emīlijas klubs iemeta par iespaidīgiem 44 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs cīņā.

Līdz ar to Siliņš jau otrajā mačā pēc kārtas sasniedz savu rezultativitātes rekordu. Aizvadītajā nedēļas nogalē viņš atzīmējās ar 15 punktiem, bet «Grissin Bon» izbraukumā ar 67:72 piekāpās Romas «Acea» komandai.

Savukārt cits latvietis Ernests Kalve ceturtdien guva piecus punktus, tomēr viņa pārstāvētā Kremonas «Vanoli» vienība ar 66:81 (24:15, 11:21, 11:23, 20:22) izbraukumā piekāpās ULEB Eirolīgā spēlējošajai Milānas «EA7 Emporio Armani» vienībai.

Kalve šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā iemeta vienīgo izpildīto divpunktu metienu un arī vienīgo tālmetienu. Latvietis izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, bet arī pamanījās nopelnīt piecas piezīmes, tiekot pie četriem efektivitātes koeficienta punktiem.

Tā kā Kalve spēlēja gandrīz tikai pirmajā ceturtdaļā, laikā kamēr viņš atradās laukumā «Vanoli» iemeta par 13 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs komandā.

Čempionāta kopvērtējumā «Grissin Bon» ar sešām uzvarām 12 spēlēs noslēdz labāko astotnieku, bet «Vanoli» ar diviem panākumiem joprojām atrodas pēdējā, 16.vietā.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties