05.01.2017. 08:09

Francijas komanda vēl nav publiski izziņojusi savus pilotus, turklāt darbs šobrīd norit pie pašas komandas izveides – sākot ar tehnisko personālu un vadību. Paralēli tam, komanda piedalās arī Andros Trophy sacensību seriālā, kur Žans Batiste Dibūrs cenšas aizstāvēt pērn izcīnīto čempiona titulu.

2014. gada Euro RX un World RX sezonā komanda nodrošināja Citroen C4 automašīnu Žanam Batistem Dibūram, kurš sezonas labāko rezultātu sasniedza mājas posmā Francijā, izcīnot trešo vietu – aiz zviedra Timmija Hansena un norvēģa Petera Solberga. Uz 2016. gada sezonu tika uzbūvēts jauns Citroen DS3, ar kuru Dibūrs piedalījās atsevišķos FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta un pasaules čempionāta posmos, bet viņa brālis Andrea ar to piedalījās Francijas čempionātā.

„DA Racing mērķi ir vienkārši – mēs vēlamies cīnīties par augstākajām pozīcijām ikvienā čempionātā, kurā piedalāmies. Pērn, pēc sarežģīta sākuma, mēs ar Citroen DS3 sasniedzām visai labus rezultātus, kas ļauj ar cerībām raudzīties nākotnē,” saka Dominiks Dibūrs, DA Racing vadītājs.

„2016. gada izskaņā mums radās iespēja iegādāties divus no sporta veida labākajiem automobiļiem – 2015. gada Peugeot 208 WRX. Viens no DA Racing uzdevumiem ir paplašināties, tāpēc šādu iespēju laist garām nedrīkstējām. Šo auto ierašanās mūsu darbnīcā dod iespēju DA Racing augstvērtīgi sagatavoties dalībai vienā no populārākajiem motoru sporta pasaules čempionātiem. DA Racing ir svarīgi virzīties uz augstāko līmeni visās jomās, un automašīnas ir tikai daļa no tā. Tagad mēs sāksim darbinieku un pilotu piesaistes procesu!”

Izmantotie resursi:Neste World RX of Latvia | FIA Pasaules...Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties