10.06.2014. 21:39
Jaunās F1 komandas "Haas Formula" vadība pieļauj iespēju piesaistīt amerikāņu autosportisti Daniku Patriku, kas līdz ar to varētu kļūt par pirmo šajā čempionātā startējošo sievieti kopš 1976. gada.

Jau vēstīts, ka Džīns Hāss ar savu komandu F1 čempionātā gatavojas debitēt 2016. gadā. Vēl šajā pavasarī viņš izteicās, ka tas būtu neiespējami nolīgt Patriku, jo viņai būtu grūti sagatavoties debijai Formulā 1 uz 2015. gadu, ja jāaizvada tik intensīvs NASCAR sacensību grafiks. Tomēr, tagad, kad kļuvis zināms, ka "Haas Formula" debiju F1 piedzīvos gadu vēlāk, Hāsa viedoklis ir mainījies.

"Domāju, ka tas ir iespējams," Danikas Patrikas iespējamo nolīgšanu vērtē Džīns Hāss. "Viņa nestu mums neiedomājamu atpazīstamību. Domāju, ka tas būtu kaut kas lielisks arī Amerikai. Manuprāt, viņa ir lieliska kandidāte. Tomēr, vai tas notiks, to tik ātri mēs neuzzināsim."

Pēdējo reizi F1 sacīkstēs sieviete startēja 1976. gadā, lai gan vēl 1992. gadā notika nesekmīgi mēģinājumi kvalificēties. Formula 1 aprindās šobrīd apgrozās arī Sūzija Vulfa un Simona de Silvestro, kuras cer tuvākajās sezonās tikt līdz iespējai startēt sacīkstēs.

Bijušais "Red Bull" komandas tehniskais direktors Ginters Steiners Kanādas "Grand Prix" nedēļas nogalē apstiprināja, ka būs "Haas Formula" vadītājs. Arī viņš nenoliedz, ka Patrika varētu kļūt par šīs komandas braucēju Formulā 1.

"Viss ir iespējams," viņš atzīst.

Izmantotie resursi:NASCAR Drivers, Standings & News : NASCAR...Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties