04.06.2015. 22:22
Ceturtdienas vakarā tika kronēti 2015. gada "French Open" pirmie čempioni. Jauktajās dubultspēlēs triumfēja ASV komanda Betānija Mateka-Sendsa un Maiks Braiens.

Pagājušā gada čempioni Anna-Lēna Grēnefelde un Žans-Žiljēns Rožē (Vācija/Nīderlande) 1. kārtā ar 6:2, 6:2 sagrāva turnīra pirmo duetu Sanja Mirza/Brunu Soaress (Indija/Brazīlija), bet tālāk par 2. kārtu netika, ar 1:6, 4:6 zaudēja Junjanai Čanai un Džonam Pīrsam (Taivāna/Austrālija).

Kamēr sacensību pirmais pāris izstājās jau 1. kārtā, tikmēr ar otro numuru izliktais duets tika līdz finālam un tajā arī uzvarēja – amerikāņi Betānija Mateka-Sendsa un Maiks Braiens titula mačā ar 7:6(3), 6:1 pieveica Čehijas un Polijas pāri Lucija Hradecka un Marčins Matkovskis. Eiropas komandai 1. setā bija gan 4:1, gan 5:3 pārsvars.

Matekai-Sendsai otrais "Grand Slam" jaukto dubultspēļu tituls, viņa 2012. gadā ar rumāni Horiju Tekau uzvarēja Austrālijā. Tikmēr Braienam ceturtais, viņš Parīzē uzvarēja arī 2003. gadā, bet pa vienam "miksta" titulam viņam ir Vimbldonā un "US Open". Visi trīs izcīnīti kopā ar Līzu Reimondu.

Zīmīgi, ka abi šodienas čempioni turpina cīņu par otro titulu. Mateka-Sendsa ar Luciju Šafāržovu iekļuvusi sieviešu dubultspēļu pusfinālā, bet Maiks ar dvīņubrāli Braienu sasniedzis vīriešu dubultspēļu finālu.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties