21.07.2014. 11:20
Otrdien, 22. jūlijā pl. 19.00 Rīgā, Grīziņkalnā vērienīgajā bumbas triekšanas grozā no augšas konkursā „Sprite Slam Dunk” ar aizraujošiem trikiem startēs pasaulē un Eiropā atzītākie „dankeri” no ASV, Kanādas, Polijas, Ukrainas, kā arī dalībnieku vidū redzēsim pašmāju labāko „dankotāju” – Kristapu Dārgo un Latvijas “slam dunk” atlases finālistus Renāru Bulduri un Kārli Apsīti.

Otro gadu pēc kārtas “Ghetto Games” ietvaros Grīziņkalnā (adrese: J. Asara ielā 24) norisināsies starptautiskais „Sprite Slam Dunk” konkurss, kur šogad dalībnieki cīnīsies par EUR 2500,- lielu balvu fondu.

“Jau iepriekšējā gadā dalībnieku vidū redzējām labākos „dankerus”, tad šogad cīņa par uzvaru būs vēl spēcīgāka, jo Rīgā viesosies šī brīža dankotājs nr.1 pasaulē – Rafals Lipeks no Polijas,” atzīst iepriekšējā gada vicečempions Kristaps Dārgais.

Dalībnieku vidū redzēsim iepriekšējā gada uzvarētāju kanādieti Džastinu Dārlingtonu (Justin Darlington), šī gada prestižā Francijas ielu basketbola turnīra „Quai 54” „slam dunk” konkursa uzvarētāju Rafalu Lipeku (Rafal Lipek) no Polijas, 1,65 m garo profesionālo „dankeri” Portetu Meiberiju (Portet Maberry) no ASV, Emīlu Olševski jeb „Slash” no Polijas, Eiropas labāko “dankotāju” Dmitriju Krivenko jeb „Smoove” no Ukrainas un, protams, Latvijas labāko „dankeri”, iepriekšēja gada vicečempionu Kristapu Dārgo. Starp dalībniekiem redzēsim arī pašmāju basketbolistus Renāru Bulduri no Rezēknes un Kārli Apsīti no Saldus.

Konkurss tiks aizvadīts trīs posmos, kur kārtu pa kārtai tiks noteikti tikai paši labākie. Pusfinālā cīnīsies vairs tikai pieci dalībnieki, bet līdz finālam tiks trīs spēcīgākie „dankeri”.

„Konkursam esmu gatavojies ļoti nopietni!” par savu gatavību konkursam stāsta Dārgais. “Sākušies arī citi „slam dunk” konkursi daudzviet Eiropā, līdz ar to parādās arvien lielāka pārliecība par saviem spēkiem. Esmu sagatavojis arī jaunu danku, kuru līdz šim nav nācies parādīt Latvijā!”

Skatītāji Grīziņkalnā gaidīti jau no pl. 18.00, norisināsies “Ghetto slepenais randiņš”, pl. 19.00 – “Sprite Slam Dunk”, pl. 22.00 – apbalvošana.

Informāciju sagatavoja:Austra Jātniece, „Ghetto Games” preses sekretāreBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties