01.07.2012. 21:38
Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks svētdien izcīnīja sesto vietu Kleistos notiekošā Pasaules kausa izcīņas posma Centrāleiropas zonas "Grand Prix" maršrutā.

Neretnieks ar zirgu Conte Bellini maršrutā nopelnīja četrus soda punktus.

Savukārt uzvaru pārlekšanā nodrošināja polis Pjotrs Morztins ar zirgu Osadkowski van Halen.

Šī maršruta balvu fonds bija 30 000 eiro (21 084 lati) un Neretnieks saņēma 1350 eiro (950 latus).

Nākamais labākais Latvijas sportists šajā distancē bija Guntars Siliņš ar Lord Picasso, kuri palika 24.pozīcijā.

Sacensību pēdējā dienā sportistiem bija jāveic vēl divi maršruti - desmitajā maršrutā devīto vietu izcīnīja Maira Leja ar Anytime Pikabello, bet 11. maršrutā devītais bija Mairis Penelis ar zirgu Progress.

Kā ziņots, sacensībām šogad pirmo reizi bija piešķirts trīs zvaigžņu statuss, kas veicināja spēcīgāku konkurenci un augstāku sacensību organizatorisko līmeni.

Kopā četrās dienās sacensības notika 12 maršrutos. Sacīkstēs startēja sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, Īrijas, Somijas un Latvijas.