31.10.2014. 18:32

Spēli tiešraidē translē televīzijas kanāls TV6. Pēc mača 1.trešdaļas rezultāts ir 2:0 Lokomotiv labā. Vārtus guvuši Stefans Kronvals un Jegors Korškovs.

Jau trešdaļas pirmajā pusē Dinamo hokejisti bija spiesti divas reizes cīnīties mazākumā. Otrajā no tām tiesneši uz rīdzinieku vārtiem pēc neatļautas Martina Ternberga kavēšanas piešķīra soda metienu, tomēr zviedrs nespēja pārspēt Edgaru Masaļski, kurš glāba komandu vēl vairākās epizodēs. Perioda 15.minūtē gan aizsargs Stefans Kronvals ar patālu metienu lika kapitulēt latviešu vārtsargam, kura redzamība bija nosegta. Kopumā pirmajās 20 minūtēs rīdziniekiem bija ārkārtīgi maz iespēju izcelties (metienu statistika 16-0), tikmēr Lokomotiv nepilnas divas minūtes līdz perioda beigām dubultoja pārsvaru - savus pirmos vārtus KHL guva jaunais Jegors Korškovs. Otro trešdaļu rīdzinieki sāks skaitliskajā vairākumā.

Rīgas kluba treneri mačam pieteikuši identisku sastāvu kā četrās iepriekšējās spēlēs. Vienīgā izmaiņa ir tā, ka vārtus sargā Edgars Masaļskis, bet rezervē palicis Jakubs Sedlāčeks.

KHL regulārais čempionāts. 2014.gada 31.oktobris. Jaroslavļa, Arena-2000.

Jaroslavļas lokomotiv - Rīgas Dinamo 2:0 (2:0; 0:0; 0:0)

Vārti: 14:40 Kronvals 1:0; 18:06 Korškovs (Kartajevs) 2:0;

Vārtsargi: Vitālijs Koļesņiks - Edgars Masaļskis

Metieni: 16-0

Soda minūtes: 2-4

Dinamo sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #31 Edgars Masaļskis (#36 Jakubs Sedlāčeks); Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čārlzs Genovejs - #68 Milans Jurčina, #11 Kristaps Sotnieks - #27 Georgijs Pujacs (C); Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #25 Andris Džeriņš - #19 Miķelis Rēdlihs, #81 Marcels Hosa - #24 Pjotrs Sčastļivijs - #55 Linuss Vidells, #87 Gints Meija - #96 Māris Bičevskis - #70 Miks Indrašis, #47 Mārtiņš Cipulis - #95 Juris Upītis - #13 Gunārs Skvorcovs.

Dinamo komanda pēc trīs uzvarētām spēlēm pēc kārtas iepriekšējā mačā ar 2:4 piedzīvoja zaudējumu pret Soči vienību, bet kopumā rīdzinieki 12 oktobra mačos tikuši pie četriem panākumiem.

Tikmēr Lokomotiv kontā šomēnes ir pieci panākumi 11 mačos. Komanda pašlaik Rietumu konferencē ir desmitajā vietā.

Abas komandas savā starpā iepriekš tikās 8.septembrī Rīgā, kad viesi bija pārāki ar 5:2.

Šī Dinamo komandai ir ceturtā izbraukuma spēļu sērija šosezon. Pirmdien vienība ar 4:3 pārspēja latviešiem bagāto Maskavas Dinamo komandu, savukārt trešdien piekāpās Soči vienībai.

Šo izbraukuma sēriju rīdzinieki noslēgs svētdien, kad tiksies ar Podoļskas Vitjaz hokejistiem.