07.12.2013. 09:18
Sieviešu rokasbumbas pasaules čempionāta pirmajā spēlē gandrīz notika pārsteigums - mājinieces Serbijas handbolistes tikai pēdējās desmit minūtēs salauza Japānas izlases pretestību un uzvarēja ar 28:26 (10:13).

Pasaules čempionāta pirmajā dienā notika tikai viens mačs un tas izvērtās negaidīti spraigs. Otrā puslaika sākumā japānietes panāca pat 4 vārtu pārsvaru (15:11) un tad vēlreiz to atguva (17:13). Tikai 42. minūtē serbietes izlīdzināja rezultātu - 17:17, neizšķirts bija arī vēl 46. minūtē - 20:20 - un tikai 50. minūtē laukuma saimniecēm izdevās nedaudz atrauties (24:21), taču spriedze saglabājās līdz pat pēdējām minūtēm. Tikai 28:26 Serbijas izlases labā.

No sestdienas spēlēm interesantākajai vajadzētu būt spēlei C grupā, kur pašreizējās titula īpašnieces Norvēģijas handbolistes tiksies ar iepriekšējā pasaules čempionāta un Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējām spānietēm.

LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401