16.01.2014. 21:38
Liene Jansone ceturtdien, 16. janvārī, iemeta četrus no pieciem tālmetieniem un guva 20 punktus, tomēr basketbolistes pārstāvētais Ungārijas klubs "Aluinvent Miškolc" piedzīvoja smagu zaudējumu Eiropas kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret Stambulas Universitāti.

Priekšsacīkstēs “Aluinvent DVTK Miškolc” izcīnīja otro vietu E grupā aiz Francijas komandas “Basket Landes”, toties apsteidza Vācijas čempiones “TSV 1880 Wasserburg” un Beļģijas klubu “Lotto Young Cats”.

Astotdaļfinālā Ungārijas pārstāvēm pretī nāca stiprā Stambulas Universitāte – klubs, kurš D grupā aizmugurē atstāja 2013. gada Eiropas kausa ieguvējas Maskavas “Dinamo”, Noginskas “Spartak” un Grodņas “Olimpiju”. Šajos apstākļos turcietes bija pāra favorītes un to apliecināja jau pirmajā tikšanās reizē Ungārijā (Eiropas kausa “play-off” pirmās spēles notiek zemāk izsētās komandas laukumā). Miškolca zaudēja ar 32 punktu starpību – 55:87 (10:23, 10:28, 18:16, 17:20).

Liene Jansone aizvadīja rezultatīvāko Eirokausu spēli sezonā, 32 minūtēs guva 20 punktus (2p 4/9, 3p 4/5), izcīnīja sešas bumbas zem groziem, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu un saņēma vienu personisko piezīmi. Spēka uzbrucēja perimetrā uzbruka ar 80% precizitāti, savukārt pārējās Miškolcas spēlētājas netrāpīja nevienu no 13 metieniem.

Atbildes spēle Stambulā notiks pēc nedēļas. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, Miškolcai nepieciešama uzvara ar 33 punktu pārsvaru.

Izmantotie resursi:FIBA Europe

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana