30.11.2017. 23:17

"Lugano" visus savus četrus vārtus guva jau pirmajās 40 minūtēs, pēdējā periodā komandām nospēlējot neizšķirti (0:0). Elvja Merzļikina aizstājējs "Lugano" vārtos - Daniels Mancato - nospēlēja pārliecinoši, atvairot katru no 31 "Servette" hokejistu izdarītā metiena.

"Lugano" šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas, kas NLA turnīra tabulā komandai ar 50 punktiem ļauj ieņemt otro pozīciju.

Tikmēr Krievijas Augstākās līgas kārtējā mačā Almetjevskas "Neftyanik", pateicoties trīs otrajā periodā gūtajiem vārtiem, ar 3:1 mājās apspēlēja Ņeftekamskas "Toros". Uzvarētāju sastāvā 18:10 minūtes laukumā pavadīja aizsargs Eduards Hugo Jansons, kurš šajā laikā nopelnīja rezultatīvu piespēli, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī ieguva lietderības koeficientu +1.

"Neftyanik" ar 55 punktiem VHL kopvērtējumā pacēlās uz piekto pozīciju.

Zviedrijas Hokeja līgā (SHL) jau piekto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Rodrigo Ābola pārstāvētā "Örebro", kas izbraukumā ar rezultātu 1:3 atzina "Djurgårdens" pārākumu. "Örebro" ar 22 spēlēs iegūtiem 27 punktiem ir noslīdējusi uz SHL turnīra tabulas 11. vietu.

Savukārt Baltkrievijas Ekstralīgā rezultatīvu piespēli, kā arī neitrālu lietderības koeficientu nopelnīja Lauris Bajaruns, kura Žlobinas "Metallurg" bez variantiem ar 1:5 kapitulēja Hrodņas "Neman". Zaudējums gan netraucēja "Metallurg" kā pēdējiem - sestajiem - iekļūt Baltkrievijas Ekstraklases turnīra "uzvarētāju posmā".

Visbeidzot Slovākijas Ekstralīgā negaidīti smagu ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja Jāņa Andersona "HKM Zvolen", kas ar 3:2 uzvarēja pēdējā vietā esošo Slovākijas U20 izlasi. Latvietis ar rezultativitāti neizcēlās.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009