18.01.2017. 16:25

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš jaunajai sezonai gatavojas atsevišķi - jūrmalnieks devies uz ierasto pirmssezonas treniņu vietu Ēģiptē, bet kuldīdznieks patlaban gatavojas Latvijā un uz Ēģipti dosies tikai marta sākumā. 7.-11. februārī ieplānots pirmais starts: Pasaules tūres posms ASV.

Jānis Šmēdiņš: "Man jau gribas siltumu, tomēr šo ziemu izvēlējos aizvadīt citādi, jo katru gadu esam bijuši prom. Nevēlos, lai ir par daudz un apnīk. Pirmais posms [ASV] mums nav svarīgs, mēs vispār nedotos uz turieni, bet tas ir piecu zvaigžņu turnīrs, par ko dod visvairāk punktu, negribas laist garām. Pēc Amerikas nākamie nopietnie mači būs tikai maija vidū, līdz ar to divarpus mēnešus varēšu trenēties kopā ar Sašu. Sezonas sākumā nav ko iespringt, jo galvenais būs jūlijā un augustā."

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jānis Šmēdiņš kārtējo reizi ieguva Kuldīgas novada gada sportista titulu. "Sanāca nedaudz samainīt savus treniņu plānus, lai būtu Latvijā un vienreiz pa kādiem četriem gadiem atnāktu šeit [balvu pasniegšanas pasākumā]. Tiešām ļoti liels prieks. Cerams, ka nākotnē būs kādi jaunie sportisti, kuri varēs mani konkurēt ārā - tas man būt stimuls censties vēl vairāk. Šogad galvenās sacensības būs Eiropas un pasaules čempionāts, īpaši Eiropas čempionāts, kas notiks Jūrmalā. Mums kā mājiniekiem vajadzētu cīnīties par medaļām, bet sportā jau ir grūti prognozēt, kā būs," prātoja laureāts.

Izmantotie resursi:Laikraksts "Latvijas Avīze"TV SkrundaTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties