06.07.2015. 09:58

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kājas savainojuma dēļ Šmēdiņš četras nedēļas nebija nopietni gatavojies, taču pašlaik trenējas un cer, ka viss būs kārtībā. Šmēdiņam jūnija sākumā operēja menisku, kas viņam liedza startēt nedēļas nogalē Nīderlandē finišējušajā pasaules čempionātā.

Šmēdiņš atzina, ka pašlaik ir diezgan grūts posms, jo kājā muskuļu spēks bezdarbības laikā ir krasi samazinājies, un tagad jācenšas to atjaunot. Pašlaik viņam ir grūti prognozēt, cik ilgā laikā izdosies atgūt labāko kondīciju, un kādā formā spēlētājs būs šonedēļ "Major" sērijas turnīrā Gštādē.

Ierastais Šmēdiņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs pasaules čempionātā startēja duetā ar Mārtiņu Pļaviņu, izstājoties izslēgšanas pirmajā kārtā un dalot 17.vietu. Pēc sākotnējām prognozēm, Šmēdiņa atlabšanas laiks bija paredzēts trīs līdz četras nedēļas, taču tas ieilga.

Līdz šim pēdējo turnīru Šmēdiņš aizvadīja maija beigās Maskavā, kur kopā ar Samoilovu "Grand Slam" līmeņa sacensībās aizkļuva līdz astotdaļfinālam.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties