20.01.2015. 22:24
LAF Krosa komisijas padomes pārstāvis Jānis Kozlovskis otrdienas pēcpusdienā apmeklēja Garkalnes autotrasi. Speciālists uzskata, ka nav citu variantu kā krosa klasei startēt ar radžu riepām, jo trasē jau šobrīd ir ledus, turklāt nākamajās dienās gaidāms sniegs.

Lai arī iepriekšējie posmi ziemai nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ tika atcelti, svētdien Upesciemā, nu jau visai droši, tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa trešais posms. Garkalnes autotrasē valda sals, kurš solās vēl pastiprināties. Šī iemesla dēļ pastāv iespēja, ka sportistiem ļaus braukt ar riepām, kas būs aprīkotas ar radzēm.

''Neredzu iemeslu, kāpēc nevarētu braukt ar radzēm – trase ir kā slidotava. Trase ir labi sagatavota, līdzena, uzsalusi. Pāris vietās līkumos ir peļķes, taču vīri tās mēģina nosusināt, bet pārējo izdarīs sals. Ja uznāks sniegs, bet nebūs nepatīkamu dabas pārsteigumu, trase būs lieliska. Tāds ledus, kāds šobrīd ir trasē, ir arī jāfrēzē ar radzēm, citādi folkreisa braucējiem būs īsta slidotava,'' saka Jānis Kozlovskis.

Gala lēmumu par radzēm pieņems rīkotāji, taču jau šobrīd neoficiāli paziņots, ka sportisti varēs izmantot radžu riepas.

Izmantotie resursi:Autocross.lv



FitSpot Group, SIA Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties