13.11.2014. 16:37
Grieķijas čempioni "Panathinaikos" ceturtdien, 13. novembrī, noslēdza jaunu līgumu ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības kapteini Jāni Blūmu, paredzot iespēju turpināt sadarbību līdz 2016. gada vasarai. Pēcpusdienā Atēnu komanda izlidoja uz Barselonu, kur piektdien paredzēta nākamā spēle Eirolīgā.

“Jūtos ļoti labi. Ierados “Panathinaikos” uz vienu mēnēsi ar iespēju noturēties nedaudz ilgāk. Centos parādīt labāko sniegumu, lai palīdzētu komandai, un uzticīgi izpildīju trenera norādījumus. Katrā treniņā strādāju ar 100% atdevi un katrā spēlē turpinu darīt tāpat.

Esmu priecīgs un lepns, ka sezonas garumā varēšu būt daļa no komandas. Atbraukt un spēlēt “Panathinaikos” sastāvā nav viegli. Ir smagi jāstrādā un jākoncentrējas. Komandas biedri un visi kluba pārstāvji palīdzēja man ātri pielāgoties. Viņi bija man blakus no pirmās dienas.

“Panathinaikos” mērķis ir uzvarēt katrā spēlē. Cīņa pret Barselonu nebūs izņēmums. Barselona ir diža komanda. “Palau Blaugrana” zālē esmu spēlējis apmēram 20 reižu un tur izdevies uzvarēt tikai vienu reizi. Ceru, ka rīt pienāks otrā reize.”

“Barselona ir viena no Eirolīgas favorītēm. Braucam uz turieni, lai spēlētu mūsu spēli, censtos izpildīt trenera prasības aizsardzībā un uzbrukumā. Katalāņu klubā spēlē ļoti labi spēlētāji, tā ir cīnītāju komanda. Mūsu uzdevums ir grūts. Svarīgākā būs komandas piepūle."

Izbraukumā nepiedalīsies Džulians Raits, kuru aizvietos Giorgioss Papajanis. Pēdējā treniņā pirms brauciena uz Barselonu atvieglotā režīmā darbojās Vladimirs Jankovičs un Lukass Mavrokefalidis. Pirmais nejutās labi, savukārt otro mocīja muskuļu krampji.

Izmantotie resursi:Μπλουμς: "Περήφανος και χαρούμενος στον...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
FC Barcelona - Panathinaikos
11.19  24.70  Veic Betsafe likmi!
55% 0% 45%  
  Visas spēlesLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties